Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tetszik nekem olyan sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik nekem olyan sok lány, olyanok is, akik haveromék szerint csak átlagosak vagy csúnyák szerintük külsőre?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy a vaskossabb, testesebb, túlsúlyos lányokon kívül szinte mindenféle lány tetszik, aki arcra kicsit is elmegy már, vagyis nem csúnya. Megőrülök, mert mindenfelé csak nekem tetsző lányok tömegét látom, azt sem tudom melyik válasszam a sok közül, ha rossz lányt szólítok le,a kkor meg szívtam, fogalmam sincs melyik lehet vajon magányos, melyik vár épp rám. Ez őrület! :D

2013. márc. 7. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez aztán a probléma! Ha visszautasítanak, mi van akkor? Tapasztalatot szerzel azáltal is és kész. :)


Nem mindegy mit mond a haver? Legalább egészen biztosan nem lesz riválisod. :D Ez most olyan dolog, hogy az én barátnőm szerint a barátom nem szép. Az barátnőm anyja meg bányarémnek nevezte, pedig nagyon is jól néz ki és nem csak szerintem, de nekik pont nem tetszik. Nem érdekel különben ki mit mond. Téged izgat a haverok véleménye?


Lehet, hogy most olyan időszakod van, amikor szinte mindenki tetszik. Lehet, hogy később majd válogatósabb leszel. Mikor hogy...

2013. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hágd meg mind
2013. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!