Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az hogy a fiúk csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a fiúk csak olyan lányokra buknak akik mind ugyanúgy néznek ki?

Figyelt kérdés
Amikor a városban járkálok vagy a villamoson vagyok vagy a mekiben ülök vagy mittudomén meglátok egy szerelmespárt és a fiú általában normálisan néz ki de a lány... vasalt haj, 6 kiló smink és az a tipikus húú de laza csaj vagyok. A többi lány már nem is érdekes?? Én megértem hogy nem mindegy hogy milyen emberekkel lógunk de én ezt akkor sem tudom felfogni... Amúgy meg a többi lánnyal mi lesz 4ever alon vagy mi?? Mert nem használunk 6 kiló sminket és nem vasaljuk a hajunkat vagy mert egy kicsit mások vagyunk akkor mi már nem is vagyunk érdekesek??

2013. márc. 4. 18:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kérdező!Irigykedés helyett inkább magadba nézzél...miért zavar az téged?A férfiaknak mindig is tetszettek a feltünő nők.Ez nem meglepő.Arról ők nem tehetnek hogy egy szürke egér vagy és a kutyának nem kellesz...
2013. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy egy percig sem irigykedem ezekre a lányokra sőt valamelyiket még sajnálom is hogy nemképes találni magának saját stílust ezért követi a tömeget...
2013. márc. 4. 19:10
 13/18 anonim ***** válasza:

Csak annyi hogy egy percig sem irigykedem ezekre a lányokra sőt valamelyiket még sajnálom is hogy nemképes találni magának saját stílust ezért követi a tömeget...



Akkor minek tetted fel a kérdést és mit foglalkozól veülük?Ha te olyan f@sza csaj vagy és buknak rád a pasik akkor mi a gondod?Hiszen te olyan egyedi vagy...csak tudod ezek a kérdések általában nagyon átlátszóak,mert ha én meg vagyok magammal elégedve és buknak rám a csajok,akkor nem érdekel hogy ki hogy követi a dívatot és kinek milyen a barátnője.Általában az ilynen kérdések mögött irigység és féltékenység áll,mert nem kellesz senkinek...de te ezért a többi rácot és azokat a lányokat hibáztatod.Hol ott semmi közösd hozzá..hiszen ha te különb vagy náluk akkor biztos több 100 pasi oda van érted..ami kétlek,mert akkor nem ezen lovagolnál.

2013. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 ASOT ***** válasza:
1-esnek igaza van!
2013. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha nem volnál csúnya és/vagy debil, akkor lenne pasid. Ilyen egyszerű az egész!
2013. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát ez jó nagy hülyeség. A nem sminkelt,nem vasalthajú lányoknak úgyanúgy van barátja ha normálisak de adj isten még szépek is.

De az miért van,hogy ezek a sminkelt,vasalthajú lányok általában nem szídják az "egyedi" lányokat...?!

Talán mert ők megvannak elégedve magukkal. Ha neked nem tetszik valami változtass és ne másokkal legyél elfoglalva ilyen nagyon egyszerű.

2013. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Soha nem vasaltam a hajam, keveset sminkelek, mégis van barátom, és soha nem volt gondom. És sok lányt látok aki még így van vele, szóval te nézel be valamit.
2013. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

szerintem egyszerű a válasz. ez egy ilyen evolúciós deformáció. azt löki a média, hogy a csicsás "nőstény" a szép, az egészséges, a jó; érdemes vele hosszú távon kezdeni. minden "hím" egy ilyen "tojót" szeretne, akivel a jólét ígéretét is megkapja.. vagy legalább is annak az illúzióját.

egyébként nekem sem tetszenek a restaurált női arcok a szériás tartozékokkal.

2013. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!