Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, olyan lanyokra ramosolyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, olyan lanyokra ramosolyogtok aki nem tetszik nektek vagy nem kedvelitek?

Figyelt kérdés

Udvariassagbol pl?

Csak azert kerdem, mert van egy fiu, aki ha meglat, mindig nagyon szepen mosolyog ram, de beszelni valahogy nem akar velem, csak sms-ben neha.


2013. jan. 27. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
az öcsémre muszáj néha... :D
2013. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én régen csináltam ilyet pusztán hiúságból
2013. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nem szokásom jópofizni azokkal akiket utálok vagy közömbösek. Igaz anélkül se nagyon vigyorgok mert a fogaim... hát igen. Szóval tuti nem.
2013. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 valaki a tömegből ***** válasza:
Akit utálok arra nem igazán szoktam mosolyogni, de sokszor van hogy pl köszönés helyett lustaságból inkább csak mosolygok egyet. Pl így :D.......bocsi :P
2013. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon fordul ez elő nálam.
2013. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt alkalom válogatja. ha megyek utcán vagy társaságban vagyok akkor csak arra aki tetszik.

De mint irtam alkalom válogatja. Én mivel üzletember vagyok, így udvariasságból muszáj kedveskedni mosolyogni a üzletfeleknek/viszonteladóknak még akkor is ha egy 2 mázsás léckerítés fogú izzadságszagú ronda öregasszonyról is van szó.

2013. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen szoktam, kedvességből udvariasságból is.
2013. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ok, koszi mindenkinek a valaszt.
2013. jan. 27. 18:51
 9/10 Tomark ***** válasza:
max ha a csaj barátom, de tudja h nem vunk szerelmesek egymásba
2013. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet azért mosolyog, mert kretén szegény
2013. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!