Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az hogy a fiúk csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a fiúk csak olyan lányokra buknak akik mind ugyanúgy néznek ki?

Figyelt kérdés
Amikor a városban járkálok vagy a villamoson vagyok vagy a mekiben ülök vagy mittudomén meglátok egy szerelmespárt és a fiú általában normálisan néz ki de a lány... vasalt haj, 6 kiló smink és az a tipikus húú de laza csaj vagyok. A többi lány már nem is érdekes?? Én megértem hogy nem mindegy hogy milyen emberekkel lógunk de én ezt akkor sem tudom felfogni... Amúgy meg a többi lánnyal mi lesz 4ever alon vagy mi?? Mert nem használunk 6 kiló sminket és nem vasaljuk a hajunkat vagy mert egy kicsit mások vagyunk akkor mi már nem is vagyunk érdekesek??

2013. márc. 4. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Általánosítás helyett inkább ne csak azt vedd észre, amit TE akarsz, ezt javaslom...
2013. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez megint extra nagy általánosítás. Nem sminkelem magam, nem vasalom a hajam, nem öltözködöm a legújabb divat szerint, mégis van egy fantasztikus barátom... Nem mindig másban van a hiba. Nem azt mondom, hogy benned, de unom már, hogy mindig mindenki csak a másik nemet hibáztatja.
2013. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2013. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 fospuska ***** válasza:
#1 az sokat segít,bizony.:) főleg azért,mert nem keseríti meg vele a saját életét.
2013. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A.Romanov ***** válasza:
Ne általánosíts, nagyon kérlek. Amilyen lányokkal én randizok/ismerkedek nem használnak 6 kiló sminek de még felet sem. :)
2013. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A kérdésed hamis állítás!


Nekem nem a sminkelt csajok jönnek be. Amúgy ha megnézed, akkor látod hogy a smink és hajvasaló mentes lányoknak is van pasija.


Vannak az átlag csajok, nekik átlag pasijuk szokott lenni, esetleg egyik-másiknak jó (de önbizalomhiányos) pasija.


Aki meg ronda, az nyilván nem kell senkinek, akár mennyi sminket tesz magára (szóval próbálkozni nem nagyon érdemes). Ezeket soroljuk a "maradék" kategóriába. Velük is lesz majd valami, talán ahogy öregszenek, majd beolvadnak az átlagba, vagy tipikusan elviszik őket a 30-40-es csávók.

2013. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenkire igaz,ez sem.
2013. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bizonyos életkor és bizonyos intelligenciaszint fölött már kicsit másabbak az arányok. Egyébként valószínűleg nem azért hanyagolnak benneteket, mert "másképp" néztek ki, hanem azért, mert szürke kisegerek vagytok, akik semmivel sem képesek felhívni magukra a figyelmet, akik nem tudják eladni magukat, sőt inkább elbújnak egy sarokban (képletesen szólva), miközben várnak a csodára, hogy majd a szőke herceg csak úgy észreveszi őket. Ha nem mutatjátok meg az értékeiteket, akkor eleve nem is fog rátok nézni senki, és nem fognak érdekesnek találni.
2013. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez baromság, amikor itt ezen az oldalon felraknak két képet, hogy "melyik csaj jön be nektek", meglepő eredmények szoktak születni. Ellenben a nőknak mindig az ugyanúgy kinéző férfiak számítanak jó pasinak...
2013. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 NagyD1990 ***** válasza:

a szerelem, szex szekciót átnevezném ÁLTALÁNOSÍTSUNK!-ra. Én momentán utálom, ha egy csajon több réteg smink van. Szerintem egy nő smink nélkül nézzen ki jól. Vagy szolid smink, de ne több kiló vakolat. A laza meg azért jobb, mert beszédesebb, bár néhol a lazát összekeverik a bunkó, beképzelt kategóriával. A haja meg tök mindegy, hogy vasalt-e vagy nem. Én pont fordítva látom a dolgokat. Mikor normális, csinos lányokkal vannak ilyen feszülőnadrágos huzentrógeres enyhén ferdehajlamúnak tűnő fiúkák. (mert férfinak nem nevezném őket)

Szóval az általad elitélt lányokat össze lehetne hozni ezekkel a díszpinty srácokkal, és akkor máris minden normálisan kinéző férfi/nő-fiú/lány találna magának valakit, és a világ egy jobb mederben haladna tovább.

2013. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!