Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak neki? Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ma randiztam egy fiúval, már 3 hete beszélgetünk neten (személyesen is ismertem előtte), szinte nincs olyan téma amiről ne beszéltünk volna. Ma végre találkoztunk is, beültünk egy kávézóba, nagyon sokat beszélgettünk, nevetgéltünk, hosszan egymásra néztünk. A pályaudvaron megvárta velem a buszt. Puszinál több viszont nem történt, lesz következő találka is. Szerintetek írjak neki, hogy jól éreztem magam a randin, és hogy várom a következőt? Valami visszajelzést kellene adnom nem? vagy csak szimplán jól esne neki hogy ilyet írok..

20/L, 23/F


2013. febr. 27. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki. :) nagyon fog örülni. Ez kedves tőled. :)
2013. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jól esne neki az biztos, nem kötelező de szerintem kedves dolog lenne
2013. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én inkább megvárnám, hogy ő írjon először, és arra válaszolnék. de azt sem azonnal.

persze írhatsz neki először te is, de a helyedben nem említenék semmi konkrétat, max utalni, hogy jó volt vele, és hogy már várod a következő találkozást.. vagy egy icipicit felcsigázni, hadd izguljon egy kicsit :)

ha nem túl töketlen, és tényleg tetszel neki, szerintem jelentkezni fog hamarosan :))

24/f

2013. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!