Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki mit gondoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki mit gondoltok? Nyomulós nem akarok lenni a szemében.21F

Figyelt kérdés

4 napja randíztam egy csajjal, csak el kellett utaznia. MA jön meg elvileg. Nagyon szeretném látni. Szerintetek gáz, ha írok neki, hogy mit csinál ma este?


Igazából sem nyomulós nem akarok lenni, sem olyasvalaki aki sietteti a dolgokat. Amúgy a randi jól sikerült. De tényleg látni szeretném, bár tudom, hogy nem csak nekem kell akarni a találkozót, neki is....


2010. jún. 20. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele,de semmiképp se ma találkozz vele. Holnap
2010. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma miért ne?
2010. jún. 20. 14:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan írj neki, pl: milyen volt az út.. stb. Az sosem lehet baj ha látja, hogy érdekled, érdeklődsz. :)

19/L

2010. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy ha kedvel és szimpi vagyok neki úgy is igent mond a dologra?
2010. jún. 20. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Ma azért ne, mert ma van az antikrisztus napja, és ilyenkor, tilos dugni
2010. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
-.-" Azért ne ma, mert biztos fáradt lesz stb.. ha ma jön haza. De attól még tényleg megkérdezheted, hogy milyen volt az út, mi jót csinált.. Azt is megkérdezheted mondjuk, hogy holnap lenne-e kedve talizni ;)
2010. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze írj neki, tetszeni fog neki, hogy gondolsz rá. Szerintem inkább azt írd le, hogy szívesen találkoznál vele, rá ér e valamikor a jövő héten. Az hogy ma rögtön az nekem (lány vagyok) azt sugalná, hogy egy kicsit túl nyomulós, vagy kicsit őrült, hogy ennyire oda van valakiért egy randi után hogy rögtön mikor hazaér találkozni akar vele.
2010. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát beszélj vele.

Kérdezd meg, holnapra tervezett-e valamit, mert ha nem akkor lenne 1-2 ötleted.:)

17/L

2010. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!