Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez megszokott első randin? LOL

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megszokott első randin? LOL

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy nagyon helyes, ÉS intelligens lánnyal. 26 éves én 42 vagyok, de mások szerint nem nézek ki annyinak. De a lényeg, hogy szombaton elvittem egy elegáns étterembe, nagyon jól éreztük magunkat, és a végén, amikor a pincér segítette fel a kabátját, kicsúszott a zsebéből egy vipera,és mindenki minket bámult. LOL

Én kedélyesen fogtam fel, de azért hazafelé a kocsiban megkérdeztem ez mégis mi volt? Nem jött zavarba, annyit mondott néha keveredik veszélyes helyzetekbe. Ti mit gondolnátok a helyemben ?


42/F


2013. febr. 27. 06:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a pincér segítette fel a kabátját??
2013. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
szerintem örüljetek hogy nem a rendőr látta meg.
2013. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

10:28


Igen, ez olyan meglepő?

Úgy alakult, hogy miközben rendeztem a cehhet, a pincér felsegítette rá a kabátját. Szerintem nincs ebben semmi különös.

2013. febr. 27. 13:28
 14/16 anonim ***** válasza:
és a pincér vitte randira?
2013. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
igazi?? Lehet h nagyon naiv vagyok most de ilyet most olvasok először XDDDD
2013. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
lehet hogy félt tőled, és azért vitte el első randira, hogy tudd, hol a helyed
2013. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!