Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez megszokott első randin? LOL

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megszokott első randin? LOL

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy nagyon helyes, ÉS intelligens lánnyal. 26 éves én 42 vagyok, de mások szerint nem nézek ki annyinak. De a lényeg, hogy szombaton elvittem egy elegáns étterembe, nagyon jól éreztük magunkat, és a végén, amikor a pincér segítette fel a kabátját, kicsúszott a zsebéből egy vipera,és mindenki minket bámult. LOL

Én kedélyesen fogtam fel, de azért hazafelé a kocsiban megkérdeztem ez mégis mi volt? Nem jött zavarba, annyit mondott néha keveredik veszélyes helyzetekbe. Ti mit gondolnátok a helyemben ?


42/F


2013. febr. 27. 06:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
xDDD
2013. febr. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy a csaj nem teljesen 100-as. Egy gázspray teljesen elfogadott lenne egy nőhöz. De egy vipera csak n+1. indok, hogy miért erőszakolják meg (amúgy meg egy kirablással megúszná a veszélyes helyzetet).
2013. febr. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem bolond a lány, sőt!Átlagon felüli intelligenciája van, mindenről van értelmes véleménye.

Inkább azzal magyarázta az esetet, hogy biztonságérzetet nyújt neki a dolog, nem mintha használná.

De azért vicces volt a jelenet. :D

2013. febr. 27. 07:04
 4/16 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, én is szereznék egyet ha lehetne.

Most csak sima paprikaspay-vel mászkálok, de biztonságérzetet ad hogy nálam van és rosszabb környéken haladok át.

2013. febr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez nem para. Erős egyéniségre vall. ;-)
2013. febr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Pj0tr ***** válasza:

Szerintem gáz. Nem valamelyik szélsőséges csoport tagja?

Egyébként pedig:

"Magyarországon vásárolható, de viselése szigorúan tilos, a közbiztonságot különösen veszélyeztető eszköznek minősül és akinél ilyet találnak, az szabálysértés vétsége miatt pénzbírsággal sújtható. Gyakorlatlan használója nagyon súlyos sérülést okozhat vele."

by Wiki (tudom nem BTK-s szószedet, de nekem megteszi :D)


Nem beszélve arról, hogy iszonyatosan agresszív jellemre vall. Tipikusan az a fajta, aki veri a férjét, ami persze elvileg nem létezik, mert csak a bunkó pasik tesznek ilyet :D

2013. febr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A Magyar Efbíáj tagja! Nekem meg machetém van, oszt?
2013. febr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy fekete vibrátor volt, melyet viperának néztél.
2013. febr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem agresszív, sőt törékeny nőies típus, elegánsan is öltözködik. Pont ezért volt az eset élénk kontraszt, de ugyanakkor vicces is.

Egyébként nem hülye, ő maga mondta, hogy 50.000.- Ft-tal is sújtható, ha meglátja rendőr. Egyébként szerintem lelki okai vannak, ponthogy őt támadták meg a múltban agresszívan, de nem firtattam. Nekem ez vicces volt inkább, mintsem messzemenő következtetéseket vonjak le (szélsőséges csoport tagja stb). Poénra vettem, ha nem lesz köztünk folytatás, biztos nem emiatt.

2013. febr. 27. 09:29
 10/16 anonim ***** válasza:

Gondolom ezek után nem hoztad fel az "első randin szex" formációt :-D

Egyébként manapság szerintem nem meglepő ... én sem nagyon megyek sehova, valami fegyver nélkül ...

Bár egy nő esetében a vipera nem a legjobb megoldás, tekintve, hogy egy testi fölényben lévő férfi könnyen elveheti és akkor ő ad gyakorlatilag egy fegyvert a támadó kezébe.

2013. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!