Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam a csajt, ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a csajt, ugye?

Figyelt kérdés

Évf. társak vagyunk, neki az első, nrkem másoddiplomám. Csodálatos lány, leírhatatlan, mennyire gyönyörű, csak van egy-két bibi: ő 21 lesz nemsokára, én év végén 29.... A lánynak ráadásul van barátja az iwiw szerint....

Egyébként nem ismrjük egymást.

Szerintetek érdemes lenne bepróbálkoznom nála, megismerkedni vele, vagy totál esélytelen? Mert leégetni nem akarom magam.


2013. febr. 26. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
iwiw???? az meg mi a rák?
2013. febr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Köszönöm Navorski,hogy ezt nem nekem kellett kimondani :)
2013. febr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kérdezd meg tőle is,hogy van-e valakije.
2013. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Egy Srác Asszem ***** válasza:
100%

iwiw ??? te IWIWET HASZNÁLSZ? akkor tuti nincs esélyed a csajnál, hagyd a fenébe :)

viccet félretéve: mennyire "friss" az az iwiw adadlap de komolyan, 3 éves? xD , ha a "mostani" állapotot mutatja ne próbálkozz , de szerintem megkérdezhetnéd mondjuk egy barátnőjétől hogy van e pasija vagy bármi.... 17/F

2013. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Vicc az iwiw, de mivel fb-on nem vagyunk ismerősök, iwiw-en kutattam némi infó után...

Csak úgy kérdezzek rá, h. van-barátja? Ezzel csak az a baj, h. még sosem beszéltünk.... ilyenre nem kérdezhetek rá csak úgy...

2013. febr. 26. 23:43
 6/12 ájszíjú ***** válasza:
B@szki most jut eszembe myvipen nekem is ugymaradt. Kosz az emlekeztetest :D
2013. febr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Meny a facebookra. Az iwiw nem mindig ír igazat.

Az egyik lány ismerősömet az iwiw szerint a lánykori keresztnevén hívja, pedig már férjez ment.

2013. febr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

29 éves, érett férfi kéne, hogy legyél! :) viselkedj is úgy! :) egyszerűen szólísd meg a jól bevált módszerek szerint: Hello! Nagyon ismerősnek tűnsz nekem már mióta elkezdődött az év. Nem ismerhetjük esetleg egymást valahonnan? Vagy ha már évfolyamtárs. Kérj tőle segítséget. Menj oda hozzá előadás előtt, vagy amikor alkalmad adódik, és kérdezz egy olyan dologgal kapcsolatban tőle valamit, amit igazából tudsz, de "másokat már kérdeztél, de nem tudtak teljes mértékben segíteni".

Legyél határozott, és magabiztos! :) Aztán meg egy kis "barátkozás után" vagy kiderül, hogy van-e valakije, vagy rákérdezel. Ne legyél félénk. Hajrá! :) Szerezd meg ;)))

2013. febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

23.59 - ez nagyon lányos tanács volt... :) Nem úgy megy ez azért...

Szerintem fogalma sincs, hogy ki vagyok, mi vagyok. Ő csak annyit láthat belőlem, hogy nála sokkal idősebb vagyok, és nincs a homlokomra írva, hogy nem azért vagyok vele egy évfolyamban, mert lebuktam, hanem másoddiplomát csinálok.

Azt meg már számításba sem veszem, hogy lehet, hogy nem tetszem neki.... Ha tényleg van barátja, akkor meg hiába nézne rám "jó szemmel", valószínűleg hűséges, és elzárkózik mindenfajta közeledéstől.

2013. febr. 27. 11:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Elég pesszimistán közelíted meg a dolgot... Igen, lehet, hogy lányos tanács volt, de szerettem volna segíteni.

De az utolsó üzeneted után rájöttem, hogy valójában félsz, és egyáltalán: eldöntötted, hogy nem fog összejönni! :) Akkor a FŐ KÉRDÉSre a válaszom ezek után: Igen, hagyd! :) -Igazán semmi rosszmájúság, és szarkazmus nincs bennem! Azonban ha próbálnál kicsit változtatni a hozzáállásodon még az is lehet, hogy sikerülne...

2013. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!