Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam a csajt, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a csajt, vagy ne?

Figyelt kérdés

Szóval haveromékkal sátoroztunk eljött unokatesója is.

Nagyon szép csaj meg minden. ő 14 lesz nemsokára.

18 éves pasija van (omg..) de rám, meg még 1 haveromra rámászott... igen durván, szexelni akart meg ilyenek. haverom elküldte a pi..ába .. de én nemigazán, de énis mondtam hogy hülye lennék ha megdu.nám...

aztán tegnap elmentünk focizni, csak én, a haverom és annak az unokatesója. nem maradtam sokáig, elindultam, ő elkisért aztán, megcsókolt.

Meg felhívott elég sokszor. de lehet szakít a pasival meg ilyenek. De viszont egy ilyen ribi nemkéne.

Szerintetek ha beszélnék vele erről, akkor is folytatná azt hogy fűvel fával...? mert én nemértem, szép csaj, de ...

Bocs hogy hosszú lett. Köszi a válaszokat

14/F


2011. júl. 10. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a csába. Ha tényleg fűvel-fával össze-vissza fetreng akkor nem hinném h te olyan nagy szerelme lennél, hogy erről le tudna szokni. Te érzed igazán, hogy szerethet-e, ha igen akkor adj es esélyt neki, de idő előtt dobjad ki ha látod, hogy nem tud leállni! A végén még ő jön ki belőle jól, na akkor meg még nagyobb lesz az arca.......
2011. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi! valószínüleg ez lesz, csak tudnám 13 évesen mért ilyen ...
2011. júl. 10. 20:22
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
TE HÜLYE VAGY!!!HA SZÉP AKK MÉRT NEM DUGTAD MEG???
2011. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
uccsó: van benne valami..xD
2011. júl. 10. 20:32
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert 13 és akkor a kérdezőt is basznák, csak éppen be egy javítóba.
2011. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát igen..:D
2011. júl. 10. 20:44
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha csak le akarod koptatni, akk nem kell beszélned vele, attól pl. tuti kiakad, ha megüzened a haveroddal, h nem jön be, vagy, ha sms-ben írod meg. De a leírtak alapján mintha az is érdekelne, h miért ilyen, mintha segíteni akarnál neki, ami szép és jó, csak nem értem miért érdekel?
2011. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

hát igen.. segíteni próbálnék, vagy mi a fenét.

mert hát teccik, szép. de így nem akarnék tőle semmit.

ezért "érdekel" engem

2011. júl. 10. 21:46
 9/18 anonim ***** válasza:
Szval összejönnél vele, ha nem ilyen lenne. Akk mindenképp beszélj vele, de ha csak nem vagy egy igazi álompasi, akk szerintem nem fog megváltozni miattad, persze az is lehet, h te nagyon bejössz neki, vagy elég meggyőző leszel ahhoz, h elgondolkodjon.
2011. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi, lehet ez lesz ..:D ha nem tojik az egészre, akkor majd én is rá
2011. júl. 10. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!