Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam a csajt, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a csajt, vagy ne?

Figyelt kérdés

Szóval haveromékkal sátoroztunk eljött unokatesója is.

Nagyon szép csaj meg minden. ő 14 lesz nemsokára.

18 éves pasija van (omg..) de rám, meg még 1 haveromra rámászott... igen durván, szexelni akart meg ilyenek. haverom elküldte a pi..ába .. de én nemigazán, de énis mondtam hogy hülye lennék ha megdu.nám...

aztán tegnap elmentünk focizni, csak én, a haverom és annak az unokatesója. nem maradtam sokáig, elindultam, ő elkisért aztán, megcsókolt.

Meg felhívott elég sokszor. de lehet szakít a pasival meg ilyenek. De viszont egy ilyen ribi nemkéne.

Szerintetek ha beszélnék vele erről, akkor is folytatná azt hogy fűvel fával...? mert én nemértem, szép csaj, de ...

Bocs hogy hosszú lett. Köszi a válaszokat

14/F


2011. júl. 10. 20:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Na annyit eldöntöttem hogy, beszélek vele erről.

Szerintetek msn-en is ugyan olyan hatásos lenne mint élőbe? mert nemtudom hogy most a szemébe mondjam vagy csak irjak neki..

úgy érzem élőbe kéne ezt.

azért a véleményetekre is kíváncsi vagyok

Köszi:D

2011. júl. 11. 15:56
 12/18 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy este csak azért felhívott, hogy aszondja hogy "Jóéjt kicsim" xD
2011. júl. 11. 18:36
 13/18 A kérdező kommentje:

Most azt irta msn-en hogy a pasijánál van, és hogy ugye tudom hogy ebből csak haverság lehet... elvileg a pasi mellette volt.

Szerintetek csak azért irta mert mellette volt a pasija?

2011. júl. 11. 20:19
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele,próbáljátok emg eggyüt!Lehet hogy te leszel az akiért megváltozik!:D
2011. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kitudja... :D
2011. júl. 12. 21:55
 16/18 anonim ***** válasza:
nézd berúgva a dolog annyira nem gáz.18 éves csávót lehet nem is veszi komolyan.próbáld meg,hátha megérted.
2011. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A 14. születésnapján b@szd meg istenesen, ha meg olyan nagyon kapós, akkor azután mikor csak jólesik.
2011. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem msn-en hogy ez mi a franc is köztünk, miközbe van pasija, aszonta: ez szerelem.

énmeg mondtam neki hogy én nem akarok tőle semmit amíg ilyen, hogy mindenkire rámászik akire csak lehet...

de nem érti meg.. xD

2011. júl. 15. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!