Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam a csajt? (lent. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a csajt? (lent. )

Figyelt kérdés

Bejelöltem egy csajt visszaigazolt,írtam neki,ma is ezt :

Szia nem zavarok?

-nem mondd

ennyi volt tőle,írtam vmit utána,de hogy ha nem is köszön nem érdeklem vagy mi?

Kérdeztem tegnap hogy találkozhatnánk valamelyik óra között,erre mondta hogy ha látom menjek oda hozzá..

Hagyjam inkább?


2012. nov. 1. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha látod, menj oda hozzá nyugodtan, beszélj vele egy kicsit. Kicsit félvállról vesz, de ez nem jelent semmit.
2012. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Írta, hogy menj oda hozzá, akkor mit akarsz még látni?? Lányként nem írhatja, hogy menjünk el randizni...


Másrészt jó lenne, ha nem facebook-on csajoznál, hanem van az a játék, az élet 1.0, és ott majd nem akadsz fel szavak hiányán, és még a reakcióit is látni fogod.

2012. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fűz hozzád sok reményt, de "ha látod menj oda hozzá" az azt jelenti ad egy esélyt. Gondolom én. Ha élőben sem sok pozitív jelet mutat, hagyd :))
2012. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Menny oda hozzá mondjuk. Mit vársz mit írjon vissza?

-Szia dehogy zavarsz, nagyon bejössz szerintem dugnunk kéne?

2012. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze oda megyek hozzá ha látom suliban.Csak azt tartom gáznak hogy folyton körülötte vannak a barátnői,és akkor mit csináljak??
2012. nov. 1. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
hívd félre. hogy szija beszélhetnénk ? am meg ha a barátnői értelmesek ( amit kétlek ) akkor arrébb mennek ha észreveszik hogy vele akarsz ismerkedni
2012. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha nem akar félrejönni akk mondod: nemhinném h a bnőid kiváncsiak a válaszomra a tegnapi fb-s kérdéseddel kapcsolatban h mekkora a brém :D
2012. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nemgáz...ő mondta, hogy menj oda hozzá...ezek után, ha a barátnői értetlenkednek, mondjuk megemlíted, a csajnak, hogy -mondtad, hogy ha látlak, akkor jöjjek ide...

Különben meg, ha értelmesek, akkor egyáltalán nemgond ha odamész, mégha körül is veszik barátnői. (vagy a csaj magától elfogja küldeni őket, ha komolyabban akar veled beszélni, vagy te is megemlítheted talán, hogy nem beszélhetnétek e kisebb publikum előtt, vagy akár közönség nélkül)

2012. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!