Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok aki sokat képzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok aki sokat képzel a dologba vagy tényleg akar vmit? (bőv)

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Egy iskolába járunk. Facen elkezdtünk beszélgetni,majd megbeszéltük h a suliba is találkozunk. Találkoztunk is... :) Ez így ment 1 párszor,egyszercsak megállított a folyosón és kérdezte h mizu stb. U.a-on a napon odajött hozzám ismét a folyosón :)

Tetszem neki, vagy mit akar?

régebben megkérdezte,h nem űlünk majd be vhova?Mondtam neki h igen és erre azt kérdezte h hozzon e vkit vagy legyünk csak ketten. Nem mertem azt írni h legyünk ketten,mert lehet nem is randit gondolt csak baráti beszélgetést...

Néha mégis olyan közömbösnek tartom a felém való hozzáállását.

Sztetek?

18L , a fiú 17



2013. febr. 26. 22:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál kb :D de leginkább az h 2-esben hív el vhová. "csak" (női)baráttal nem sűrűn megy el egy fiú kettesben. az h felvetette h hívhattok másokat is már csak azért volt hogyha kellemetlenül éreznéd magad 2esben vele vagy megintcsak visszautasításnál így kevésbé gáz.
2013. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Azért nem mondja egyértelműen mert ö is fél a visszautasítástól. Ráadásul még fiatalabb is nálad, igy nem tudhatja Te nem scak az idösebb fiukra buksz-e stb.
2013. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Én célozgattam már neki arra h tetszik... :) Ma is, szóval bonyolult a dolog sajnos :/ meg azóta fel se hozza a találkát,pedig lassan 2-3 hete beszéltük meg...

de az az érdekes h ma megsimogatta a karom.

2013. febr. 26. 23:40
 14/18 anonim ***** válasza:

5ös vok


az +1 tök egyértelmű jel :D szerintem a te jeleid se voltak számára túl egyértelműek :D találkát meg nem akarja erőltetni, lehet azt várja h te hozd fel megint h na mikor lesz.

2013. febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
am hány éves vagy?:)
2013. febr. 26. 23:46
 16/18 anonim ***** válasza:
az hogy nem létezik. Ennél idegesítőbb nincs.
2013. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem bejossz neki. Amikor megkerdezte h kettesben menjetek v tobben feldobta a labdat a valaszod kb elbizonytalanitotta. Most h azt mondtad h tobben menjetek mar nem is fontos? Azert annyira csak nem vagytok elfoglaltak h tobb hetbe tellik egy talit megszervezni.

Szerintem tetszel neki ez persze nem azt jelenti h szerelmes beled en ezzel kb ugy vagyok van 10 ember abbol tegyuk fel van 3 aki kulsoleg megfog azutan ha megismerem oket lehet es meg mindig tetszenek akkor ha latom h lehet belole valami(o is erdeklodik) akkor kezd erdekesse valni.

Ha nem erdeklodik attol meg ott van "talomban" .

2013. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bocs a veget ujra kellett volna olvasnom ertelmetlen lett :(
2013. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!