Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki genetikai okok miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki genetikai okok miatt gyerek testben ragadt felnőttként, annak ugye esélye sincs a felnőtt lányoknál, hiszen mindenki magas, testes férfias külsejű párt akar és nem egy kisfiút?

Figyelt kérdés
De tényleg folyton elutasítanak a kisfiús adottságaim miatt, már szinte csak a 13-15 éves csajoknak szoktam csak bejönni. Annyira utálok ebben a testben lenni, míg más már 15 évesen is nagyobb és idősebbnek néz ki tőlem és emiatt simán járhat akár 25 éves nőkkel is, addig engem folyton aranyosnak tartanak és elutasítanak, nem kellek másoknak csdak a kicsi éretlen tini lányoknak, de én meg nem akarok pedofil lenni, normális kapcsolatra vágyom, értelmes, rendes barátnőre, de a külsőm miatt mindneki kisfiúnak néz, főleg, aki nem ismer. Nem érti meg senki sem, hogy ilyen külsővel egyszerűen esélytelen vagyok a 18 feletti csajoknál, de sokszor már a mai 16 éveseknek is kisfiú vagyok, ők is valami nagy testű, magas idősebbnek kinéző férfire vágynak és nem egy kisfiúra. Mégis mit tehetnék, ha kisfiú testben ragadtam, amin változtatni sem tudok? Miért nincs olyan nő, aki így is el tudna fogadni?
2013. febr. 25. 12:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ugyan hány Èves vagy? Meg mit jelent a gyerektest szerinted?
2013. febr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad a kisfiútest? Ismerkedj a neten, ha valaki beleszeret a lelkedbe, akkor könnyebben elfogadja hogy más vagy, mint a többiek.
2013. febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Huszonéves vagyok, de a csajok közül volt már olyan, aki nem akarta elhinni, hogy én már annyi vagyok amennyi és szernte 15-nél több nem lehtek és hiába próbáltam neki mondani, hogy de annyi vagyok még megsértődött és azt hitte hazudok neki. Más lányok sem szoktak 16-17-nél többnek nézni, sőt van nem egy 15 év körüli haveorm, aki mellett én nézek ki fiatalabbnak, meg haverok is mondták már, hogy sosem néznének annyinak, amennyi vagyok. Most komolyan, ha ennynire fiatalnak néznek, akkor már vágom miért szoktak egyből lekoptatni a korombeli csajok, ha bepróbálkozom náluk, nyílván azt hiszik, hogy egy kanos kis tini fiúcska vagyok, pedig hát nem tehetek róla, ősök is alacsonyak, meg anyai ágon nálunk mindenki letagadhatna jó pár évet, fiatalos az arcunk is. Én szívtam a leginkább, mert fiúként ez inkább egy átok, mindig szerettem volna magas lenni, mert már akkor is tudtam, hogy a magasság mennyire vonzó a lányoknál, meg a magasság öregít valamelyest.
2013. febr. 25. 13:12
 4/17 anonim ***** válasza:

Már megint te?

Küldj egy képet!

2013. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Korod? És mik a jellemzőid? Magasság-súly, kb hány évesnek nézel ki? Esetleg képet mutathatnál privátban, ha nem probléma.


Biztos van olyan 18 feletti nő akinek bejönnél. Keresni, keresni, próbálkozni és nem feladni. Ha te elfogadod, hogy soha senkinek nem fogsz kelleni akkor veszett az egész ügy!


Ha szex kell akkor sem menne egy 16 évessel pl? 15-16 évesek manapság úgy néznek ki, hogy hú :D

2013. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Magyarul nem genetikai betegség, csak simán alacsony vagy és fiatalos arcú?

Nekem volt ilyen osztálytársam, tök alacsony, kölökképű. Általánosban voltunk osztálytársak.

Nemrég volt a 15 éves találkozónk, még mindig ugyanolyan, néhány szarkalábbal gazdagodott, de olyan bitang jó pasi lett belőle hogy ihaj.

Nem zavaró az alacsonysága, mert szálkás, izmos, sportolni kezdett suli után.


Egyénként tényleg küldj képet privátban.


Második voltam. 29/N

2013. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ne biztassatok már egy huszonévest 16 évessel való szexre!


Kérdező!


Tanulsz? Dolgozol?

Ismerkedj olyan helyeken, ahol fel sem merülhet, hogy 18 alatt vagy!

Jobbféle egyetemi buliba például nem engednek 18 év alattit.

Ugyanígy munkahelyen sem feltételezik, hogy kiskorú vagy.


Kép jól jönne!

2013. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akinek kép kellene, írjon már rám priviben egy megyét is, hogy ismerősnek ne küldjek képet.
2013. febr. 25. 13:25
 9/17 anonim ***** válasza:

"csajozási tippek" is találhatók a Günther Grass eredetije alapján forgatott többszörös díjnyertes filmben, a Bádogdob címűben. ajánlom megtekintésre!

[link]

2013. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%

én teljesen megértelek. Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok. 166 cm / F

Szüleidtől kérdezd meg, miért lettél te ennyire alacsony.

Én megkérdeztem, és hibáztatom is őket ezért.Mondtam nekik ő miattuk nincs életem 25 évesen.

Ilyen alacsony férfiak miért csinálnak gyereket ?

tudhatnák ha fiúk lesz akkor az ő magasságát örökli.

2013. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!