Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki genetikai okok miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki genetikai okok miatt gyerek testben ragadt felnőttként, annak ugye esélye sincs a felnőtt lányoknál, hiszen mindenki magas, testes férfias külsejű párt akar és nem egy kisfiút?

Figyelt kérdés
De tényleg folyton elutasítanak a kisfiús adottságaim miatt, már szinte csak a 13-15 éves csajoknak szoktam csak bejönni. Annyira utálok ebben a testben lenni, míg más már 15 évesen is nagyobb és idősebbnek néz ki tőlem és emiatt simán járhat akár 25 éves nőkkel is, addig engem folyton aranyosnak tartanak és elutasítanak, nem kellek másoknak csdak a kicsi éretlen tini lányoknak, de én meg nem akarok pedofil lenni, normális kapcsolatra vágyom, értelmes, rendes barátnőre, de a külsőm miatt mindneki kisfiúnak néz, főleg, aki nem ismer. Nem érti meg senki sem, hogy ilyen külsővel egyszerűen esélytelen vagyok a 18 feletti csajoknál, de sokszor már a mai 16 éveseknek is kisfiú vagyok, ők is valami nagy testű, magas idősebbnek kinéző férfire vágynak és nem egy kisfiúra. Mégis mit tehetnék, ha kisfiú testben ragadtam, amin változtatni sem tudok? Miért nincs olyan nő, aki így is el tudna fogadni?
2013. febr. 25. 12:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10!


Attól még, hogy alacsonyabb vagy nem leszel értéktelenebb ember.

Attól viszont, hogy picsogsz emiatt, bizony kevésbé leszel vonzó.


Nem egy boldog, családos alacsony fickót ismerek.

És az se törvényszerű, hogy kicsi embernek, kicsi gyereke legyen.

Szomszédom sem egy égimeszelő (én 160 vagyok, s ő kisebb nálam), a fia mégis 1,5 fejjel fölém nőtt (a feleség is pici).

2013. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
*Ó, mielőtt azzal jönnél: a fiú kiköpött apja. Tehát nem balkézről sikerült. Nem azért lett magas.
2013. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10-es: ezek szerint csak nem akadály, ha valaki alacsony - mivel apádnak is lett felesége meg gyereke....
2013. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

10-es vagyok


Sajnos a magasságom miatt értéktelenebbnek érzem magam, egyszerűen kevés vagyok. Főleg akkor leszek nagyon depressziós ha látok egy csajt aki tetszik nekem, és nem tudok oda menni hozzá,meghívni vmire a magasságom miatt.

Igen, vannak kivételek akik nem öröklik az apjuk magasságát, de azt el kell ismerni az nagyon ritka aki alacsony apától van és mégis magas lesz.

Van egy ismerősöm aki még nálam is egy kicsivel alacsonyabb. 2 fia van. Felesége akkora mint ő.

Magamba mondtam, hogy miért csinált ő gyereket ? hogy szenvedjenek ? ráadásul mind a 2 fiú. Biztos vagyok benne hogy alacsonyak lesznek, mert a férfi apja is alacsony és annak is az volt...Én mondtam szüleimnek nekem nem lesz gyerekem, mert nem szeretném,hogy szenvedjenek a magasságuk miatt mint én.

2013. febr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem küldhetsz képet.

Hajdú-Bihar

2013. febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mi lett a kérdezővel????????


"Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"

2013. febr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Már nem tudjuk meg, hogy néz ki, hacsak valakinek el nem küldte és be nem linkeli nekünk :)
2013. febr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!