Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le akar feküdni velem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akar feküdni velem? Vagy lehet más is a dologba?

Figyelt kérdés

Egyik csoporttársam eléggé nyomul rám. Van barátnője, de suliba mindig fuvarozgat kocsival meg mindenhová. Olyanokat irogat, hogy ilyen szép lány bármikor zavarhatja, meg milyen tünemény vagyok meg aranyos.Esténként mindig együtt nézzük a TV-t. Mindig kapok tőle egy csokit, ha együtt megyünk boltba. Tök máshogy viselkedik velem mint a lánnyal. Otthon van neki egy 16 éves barátnője. Ő 21 éves.

Nem tudom, hogy lefeküdjek-e vele, nem akarom hogy balhé legyen miatta a barátnőjével.


2010. máj. 16. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem ő inkább kezd szerelmes lenni beléd..vagy csak barát vagy neki- honnan vetted, hogy leakar feküdni veled, ha még csók sem volt
2010. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
:S:S Sztem ne tedd meg! Elég furcsa egy párkapcsolatban lévő pasitól, beszéld meg vele hogy télleg akar e tőled vlmit, lehet hogy csak barátkozna veled, de te hány éves vagy?
2010. máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hasonló dologban volt nekem is részem. 16 éves barátnője volt otthon, ő 22, én 21. Ha szereti is a kiscsajt, valami hiányzik neki, ezért keres téged. Lehet, hogy csak leakar veled feküdni. Otthon a barátnő nem fogja megtudni, ha akarsz, tedd meg, úgysem derül ki. De pl. én személy szerint beleszerettem a srácba. Ha lefekszel vele, nem biztos, hogy dobja a kislányt. Ezt gondold át.
2010. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

vagy mikor mondja, hogy te egy tünemény vagy vagy hasonló bókok, akkor mondd neki h de neked van barátnőd...

ebből amu. miből veszed le h leakar veled feküdni? a leírtak alapján semmi nem utalna hogy csak azt akarná..

szóval szerintem ne te ajánlj fel magad...és ne tedd +.

2010. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én is annyi idős vagyok mint ő. 21 éves.

Onnan vveszem hogy le akar velem feküdni, hogy az utolsó TV-zésnél simogatta a kezem :D Megkérdezte hogy simogathatja-e mondom persze abba nincs semmi. És hát egyszer csak eltévedt a keze a mekkem felé. De elkaptam és mondtam neki, hogy ne csinálja. És másnap mondta nekem hogy miért ellenkeztem,pedig nagyon szép vagyok és kívánatos.

2010. máj. 16. 18:27
 6/10 A kérdező kommentje:
Én szoktam neki mondani, hogy van barátnőd, mit szólna ha tudná más lánynak mondogatsz ilyeneket. Mikor mondd nekem ilyeneket, hogy milyen szép vagyok megköszönöm és elterelem a témát. Ha más fiúval vagyok mindig mérges rám még ha csak beszélgetek is vele. EZ nekem nagyon fura
2010. máj. 16. 18:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már ő sem tudja mit akar? Kérdezz a kapcsolatáról és ha azt mondja, hogy nem jó meg ilyenek kérdezz rá hogy akkor miért van vele! Ha szereti a csajt csak játszani akar, akkor meg ne hagyd magad! Meg egyébként se add magad ilyen könnyen!!!
2010. máj. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha úgy nézzük már 1 éve csinálja ezt. Csak nekem volt párkapcsolatom. De persze neki is és még meg is van neki. És ez vissza tartotta. De már 4 hónapja szakítottunk előző párommal és most szabad vagyok. Azóta rákapcsolt minden nap feljön hozzám beszélgetünk meg stb...
2010. máj. 16. 19:02
 9/10 anonim ***** válasza:

18:48-as vagyok...

Nekem ugy tűnik tényleg, hogy tényleg ő maga sem tudja már eldönteni mit akar! Kérdezz rá, hogy miért csinálja ezt, de amig nem győződsz meg arról, hogy csak téged akar ne engedj neki semmit, se csókot, semmit!

2010. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy rájött,hogy egy 16 éves lány nem tudja megadni azt amit egy vele egyidős megtudna.. és lehet,hogy nem akarja megbántani az otthoni barátnőjét.

de ha már egy éve így hajt, nem hiszem,hogy csak meg*ugni akar..de szerintem nem kéne ezt csinálnod. nézd te se örülnél ennek ha a 16éves lány helyében lennél...

2010. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!