Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exbarátnőm le akar feküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnőm le akar feküdni velem. Miez?

Figyelt kérdés

Kicsit szánalmasnak meg hülyeségnek tartom, hogy a csaj kidobott, aztán összejött egy másik sráccal és a srác engedélyével most le akar feküdni velem xD

Mondjuk a mostani barátja is jól nézne ki szerintem, ha nem lenne kicsit homáros a haja.. Szóval nem értem a helyzetet :D

Természetesen nem fogok lefeküdni vele, mert az sem érdemli meg a kis ribi, hogy ránézzek.. de tippek, hogy ez mi lehet?:D Szerintetek is full poén? :D


2011. szept. 13. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
klüld el melegebb éghajlatra alázd meg mond neki hogy a kisujjadat se érintenéd hozzá!! Az ilyen megérdemli fujj!!
2011. szept. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Vagy használd ki a lehetőséget...
2011. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az új fiú már felkuppantotta, most kellene egy "apa"!
2011. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem is van barátnőm és imádom, szóval nem használom ki a helyzetet :D

Csak jól képenröhögtem.. nem értem én a nőket :P

Mikor velem volt nem akarta, most meg... :P

2011. szept. 13. 10:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajtsd el a fenebe, azzal alazod meg a legjobban.
2011. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
100%
Kötözd ki az ágyhoz azzal az indokkal hogy így izgalmasabb lesz, és amikor már nem bír kiszabadulni, hagyd ott pucéran és hívd fel a szüleit!
2011. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
jahm az is lehet hogy még szűz és gáznak érzi magát ezért inkább lefeküüdne veled nehogy beégjen a barátja előtt.. első voltam ..
2011. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek nem az a megalázás, ha meg csinálod, hanem, ha nem... Ráadásul még barátnőd is van, egy ilyenért meg ne tedd tönkre a kapcsolatotokat.
2011. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:

Pedig az én ötletem is jó volt xD

Most képzeljétek el: "Halló xyné? Jó estét kívánok, a lányuk most épp *itt meg itt* van, valószínűleg összeveszett a kötéllel, mert hozzá van csomózva az ágyhoz. Egyébként valószínűleg a kötél erekciót kapott és ráizgult a kedves kislányukra, mivel ha jól láttam a ruhái nem voltak rajta. Örülnék ha érte tetszenének jönni, de tessenek hozni kést is, mert nem sikerült kioldoznom a kötelet, a késem pedig eltűnt valahová, ez a galád madzag biztos előre kitervelte az egészet... Hogy mik vannak ebben a mai világban! Szóval a lényeg hogy jöjjenek! Köszönöm. Üdv: a lányuk exe."

Megnézném az anyuci fejét ha ezt így leadnád neki xD

2011. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!