Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti melyiket választanátok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok: egyedül vagy egy olyan lánnyal aki nincs megelégedve veletek és ti sem vele?

Figyelt kérdés
Ez csak úgy felmerült bennem, mivel van egy bizonyos hányada az embereknek akik megkapják azt a párt akivel meg vannak elégedve, a többinek meg természetesen a selejt marad és egymás közül találnak párt. De szerintem nem érdemes valakit csak azért keresni, hogy legyen valakim. Ha nem gerjedsz 100 %- an rá, ha nem bolondulsz érte, ha nem imádod őt akkor inkább jobb az egyedüllét. Most nem csak a külsőségekre értem, hanem úgy mindenre. De persze a külső is számít többek közt.
2013. febr. 26. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
egyik sem... keresnék egy olyat akinek megfelelek és ö is nekem... ez csak a puhányok utja amiket felvázoltál
2013. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Olyan nem kell olyannal nem leszek együtt aki külsőre és belsőre nem az ideálom.

Akkor egyedül.


Aki belsőre zaqkkant számomra de külsőre okés azzal szex kapcsolat belefér ha neki is jó.

2013. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

első:


Jó keresgélést :D

2013. febr. 26. 18:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek. Szerintem annál rosszabb nincs, mint amikor valaki egy olyan kapcsolatban van ami senkinek nem jó. Ez időpocsékolás. Miért venném el annak a lehetőségét, hogy találok magamnak egy párt? Inkább egyedül, mint egy ilyen romos kapcsolatban!
2013. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem
2013. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eleget voltam egyedül. Jó lenne kapcsolatban. Ha nem túl jó, hát akkor nem. Viszont bármikor kiléphetek ha alakulna egy új kapcsolat.
2013. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megértelek titeket. Nem könnyű választás, hisz egyedül is rossz, viszont egy olyan kapcsolatban ami csak energiát vesz el tőled talán még rosszabb.
2013. febr. 26. 18:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyedül! Úgy a legjobb!
2013. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30 évesen úgy érzem, hogy egy ilyen kapcsolat is több volna a semminél.
2013. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább egyedül, mint egy olyan férfival, aki úgymond a "szamár" lenne, amíg nincs "ló". 30N
2013. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!