Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány az osztálytársam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány az osztálytársam, nagyon bejön sose láttam hozzá hasonlót, el akarom hívni randira szerintetek hogy csináljam, mit mondjak?

Figyelt kérdés

sokszor szemezgettünk, ültem mellette órákon a suliba, pusziért (baráti, arcra) adtam házit, segítséget, sütit vettem stb... és persze kértem én is segítséget és én is puszival háláltam meg. amúgy nem vagyok puszilkodós tipus és ezt ő is tudja viszont ő rengeteg puszit szokott adni naponta sok mindenkinek (barátnők, közelebbi barátok-persze ez nem nagyon tetszik nekem). Mindig együtt van a barátnőivel de ha mégse akkor oda megyek és beszélünk.

Szerintem egyszerű jó barátnak tekint és fogalmam sincs, hogy hogyan tudnám elhívni randizni. Várom a válaszokat!


2009. szept. 8. 23:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
az mar a jovo, en nem hazasodni keszulok, de maglassuk :))
2009. szept. 11. 08:50
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nyomulj rá nagyon mertz azt a lányok nem szeretik. Amugy meg barátságból lehet járás meg ojan is van hogy járás utáni barátság! Am nálam is most ez a hejzet énnekem is az osztálytársam tetszik,csak én lány vagyok! Nálunk is van puszi,és engem is zavar mikor a többi lányt puszilgatja! Most én is azon agyalok hogy hogy járhatnánk meg minden. Maj irj komit hogy mi történt! /---*
2009. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ÉN írtam azt hogy "Nekem volt úgy kapcsolatom, több is" és az utánam írónak teljesen igaza van.Ha esetleg összejönnétek és utána szakítotok elveszted a barátnődet és egy barátodat is.Ha fontos neked, mint barát, akkor kockázatos dolog és azt kihagytam, hogy osztálytárs/iskolatársnál még az a veszélye is megvan, hogy jönnek majd a pletykák másoktól.Nekem k.rva nehéz volt amikor vége lett, de így visszanézve egy szép emlék.De sok barátot vesztettem emiatt.Én azt mondom csináld azt amit érzel.Vesztenivalód az van...de szerintem megéri...kitudja.Ahogy érzed barátom.
2009. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!