Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csókolózni azzal érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózni azzal érdemes akibe szerelmesek vagyunk, szeretjük?

Figyelt kérdés
Mármint normális esetben, nem ilyen "diszkóban lekapom a csajt" esetekre gondolok. Meg mennyi idő kell nálatok, hogy csókolózzatok valakivel? Mennyi ismerkedési idő, randi stb?
2013. febr. 20. 12:27
1 2
 1/12 -=Koldus=- ***** válasza:
Csókolózni "bárkivel" érdemes sztem, de a szerelmeddel a legjobb.
2013. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mert van egy srác. Régebb óta ismerem, de nem tudom mit érzek iránta. Jól érzem vele magam, jókat beszélgetünk, még vonzó is számomra. Neki nagyon bejövök ezt tudom.

De nem tudom érdemes-e vele csókolóznom. Mert nálam a csók már felsőbb dolog. Vagy ez hülyeség?


Tehát nem érzem azt a hatalmas fellángolást, lila ködöt, azt hogy na igen szerelmes vagyok.

2013. febr. 20. 12:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Azzal igen, de azzal akit szimplán csinosnak találsz meg jól elvagytok azzal nem biztos, csak azért mert te fiú vagy, ő meg lány, ha nem érzed azt hogy annyira oda lennél érte, másfelől akárki csókolózhat akárkivel, ez mindenkinek csak saját magán múlik, meg a másik adott személytől.
2013. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség,amit mondasz,csak a mai világban már elfogadott,hogy bárki bárkivel csókolózik bulikban stb.

Ha úgy érzed bejöttök egymásnak,akkor csókolózz vele,hátha az hozza majd azt a bizonyos "ködöt" :)

2013. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Akkor ha akar, egy csókba belemenjek? :)


Csak fura mert eddig nagy plátói szerelmeim voltak, akikkel nem teljesült be semmi. Rám sem néztek :D és akkor annyira éreztem azt a rajongást, meg mintha szerelmes is lettem volna, most meg nem érzek ilyesmit. Csak olyan nyugodtságot, meg iszonyat várom hogy láthassam meg ilyesmit :)

2013. febr. 20. 12:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy aztal se. Há‘ csak ki lehet hagyni valahogy... Aztán ezt megkerülve a lényegre térni...
2013. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azért érzed ezt a nyugodságot,meg azért más,mint az eddigiek,mert nál azt érzed,hogy viszonozza az érzéseidet. Velem például ez szokott lenni. Nyilván azután vágyakozom jobban,aki elérhetetlen,vagy nehezen kapható.Többet gondolok rá,szinte már megbolondulok. :D

Ő meg ott van,nem kell érte teperned meg semmi..SzERINTEM legalább is erről lehet szó. :D ha várod a találkozást meg minden,akkor nem lesz itt gond :)

2013. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi,van egy kis gubanc az első mondatban,nem szándékos,a laptop ír akkor és úgy,amikor kedve van :D de azért remélem érthető
2013. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon de nagyon is attol függ mindenkinek a valasza, hogy hany eves vagy!!!

Ha 12 eves vagy akkor ne csokolozz meg össze-vissza (bar lehet mas mast mond), ha mar 16 akkor nyugodtan gyakorolhatsz! De csak akkor ha nincs olyan akibe szerelmes vagy es közben ezzel a sraccal kavarsz, mert akkor befigyel a lelkiismeret es minden mas.

2013. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy.. Ha 12-13 akkor még ráérsz. Ha idősebb, engedheted.:) Szerintem a csók nem olyan hatalmas mértékű, hogy csak akkor lehessen, ha már szerelmes is vagy, sőt nálam maga a csók tudja könnyen elindítani az érzést, a még erősebb vonzódást. Az már összeköt valamennyire titeket...:) amiket leírtál, hogy nyugodt vagy mellette (tehát önmagadat adod), és várod, hogy mikor láthatod újra, azt jelenti, hogy te is vonzódsz hozzá, és a jelenléte megnyugvással tölt el. ugyebár ez az egyik legfontosabb egy kapcsolatban...:)
2013. febr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!