Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » érdemes úgy járni valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdemes úgy járni valakivel, hogy szerelmesek nem vagyunk, de jól elvagyunk együtt?

Figyelt kérdés
ezt a jól elvagyunkot úgy értsétek, hogy tök jókat beszélgetünk, vágyunk egymás közelségére.
2009. okt. 15. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

szia! nekem így kezdődött egy 3,5éves kapcsolatom ami még most is megvan :D nekem bejött!! :D reméljük neked is szerencséd lesz!

L19

2009. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes.Mióta vagytok együtt? Ha még friss a kapcsolat akkor előfordulhat,hogy idővel kialakul a szerelem.

Ha már jó ideje jártok és ez így mind a kettőtöknek megfele,akkor nincs vele gond.Akkor van a baj,ha az egyik lángoló érzelmeket akar a másikból kicsikarni,mert ő maga így érez és bármi áron el akarja érni,hogy a másik is így érezzen.Az akkor baj,mert befuccsolhat a kapcsolat.De mondom,amig nektek így jó,addig élvezzétek ki,nem kell lila köd,hogy jól működjön egy kapcsolat :)

2009. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Ha nincs szerelem ne járjatok! arra ne várj h majdcsak beleszeretek.

ha szakítotok, akkor lehet h mégrosszabb lesz, mert összevesztek.

Maradjatok meg egymásnak úgy mint egy jóbarát!

2009. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

de fiú és lány barátság nincs :S vagyis van de az egyik fél mindig többet érez egy idő után és az csak rosszul sül el...hidjétek saját káromból mondom.

viszont én nem tudnék úgy járni valakivel h nem érzek iránta semmit :S most is öszejöhetnék eg yfiúval...de nem érint meg úgy...szval inkább nem teszem :/

de azért egy próbát megér =) veszteni sztem nem veszthetsz így semmit =)

sok sikert!

2009. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi :)

19.26osnak. az a baj, hogy nem várok mondjuk rá hogy beleszeressek, de akkor meg a szőke hercegre várok. és ő meg sokkal valószínűbb hogy nem jön el.

köszi a válaszokat:) jöhet még!:)

2009. okt. 15. 19:53
 6/6 anonim válasza:

Attól függ mennyire vagy partiképes.


A nővérem egy hájas dagadt barommal él együtt, aki több milliót keres havonta. Azért döntött így, mert nem hitt abban hogy valaha igazán szeretni fogják, és félt hogy aggszűz marad.

"Példás családi élet"-et produkálnak kívülről nézve. Én viszont évek óta látom őket "belülről" és biztos vagyok hogy emberi lény nem ilyen életet szán magának.


Tehát hogy válaszolja a kérdésedre: "érdemes-e?"

az attól függ: mit hiszel magadról? mit vársz a párodtól? mit vársz az élettől? miben vagy képes hinni?


Ennél objektívebb válasz a feltett kérdés alapján nem létezik.


Ja, és a nővérem még egy jót beszélgetni sem tud a férjével. Nincs közös témájuk. De van két "szép, okos" gyerekük.

2010. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!