Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jó beismerni ha valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó beismerni ha valakibe szerelmesek vagyunk? Még csak a randizós résznél.

Figyelt kérdés
Egy pasival 6 éve egy hobbira járunk. Ismerjük egymást, valamennyire jóban is voltunk mindig. 1 hónapja elhívott randizni, 2 randink volt eddig. Erre tegnap este beismerte hogy már 6 éve mennyire tetszem neki, hogy évek óta rólam álmodozik (mondjuk ez túlzás lehet, mert volt neki a 6 év alatt elég sok barátnője) de hogy én mindig mennyire tetszettem neki. Ezt miért ismerte most be?
2013. febr. 20. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy jó?? Szerintem balgaság...

De hát ő tudja...

26F

2013. febr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. tényleg így van

2. gyorsan meg akar dugni...

2013. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez még nem feltétlenül szerelem, de azzá válhat. Az én párom is pont 6 évet várt rám, de eközben évente minimum 2-szer bepróbálkozott, ám én nem akartam feláldozni a barátságot. Rengeteg barátnője volt közben vagy legalábbis olyan csajok, akikkel összejött egy buli erejéig. Viszont nálunk mindig érződött vagyis én éreztem, hogy nagy favorit vagyok nála. Ennek ellenére nehezen vágtam bele a kapcsolatba. Most már több mint egy éve együtt vagyunk és minden a legnagyobb rendben, nagyon szeretem és Ő is engem. Ő már viszonylag korán mondta nekem, hogy szeret... nem rettentett meg és nem éreztem bajnak, csak furcsa volt. De azt is tudom, hogy ha mástól hallom ezt, lehet futva menekülök...

Tehát szerintem nagyon fontos, hogy milyen a kapcsolatotok és milyen volt az évek alatt, korábban tett-e rá utaló megjegyzést, hogy tetszel neki, akar Tőled valamit? Gondolkozz el azon, hogy mennyire gondolhatja komolyan... mert van, aki csak mondja, de van, aki érzi is...

2013. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti én pasiként jártam így, és fogalmam sincs ez miért van így. Nézzük meg másik nézőpontból.


Hat éve ismeritek egymást, ismeritek egymást, valamennyire jóban is voltatok. Elhívott randizni, elmentél egyszer és elmentél kétszer. Miért ?


Most volt lehetősége randizni veled, lehet ismerkedési gondjai voltak, lehet neki te vagy a nő. Kellett neki pár lány, hogy felturbózza hozzád az önbizalmát, mit tudom én.

Viszont a legjobban akkor jársz, ha ezt tőle kérdezed meg, mert ő tutira tudja.

Mindenesetre, ha te már 6 éve nem akartál volna tőle semmit és a 6 év alatt sem, aligha mentél volna vele randira.


Most attól félsz, hogy csak hülyít téged, vagy attól félsz, hogy valami nincs rendben vele ?

Minden esetre persze ha valóban valódiak a srác érzései jobban járt volna, ha vár egy picit ezzel a vallomással.

2013. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

en szemely szerint nem hiszek egy pasinak aki hamar bevallja az erzelmeit, csak ha tenyleg valami extra különleges randik vannak, de ott is inkabb visszatartja meg kicsi ideig.

En csajozos dumanak tartanam! (föleg ha mar volt jonehany baratnöje) Valaki tenyleg ilyen "nehez" kijelentesekkel bokol.

Szerintem ne vedd meg komolyan, randizgass meg vele, ha tovabbra is jo meg minden, akkor minden OK!

2013. febr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy én olyan 3-4 éve már gyanakodtam rá, hogy valami van. Mert velem másmilyen volt mint pl a legjobb barátnőmmel (aki szintén oda jár). Volt hogy csak úgy odajött hozzám, extra figyelmet fordított rám, érdeklődő volt, megkérdezte merre megyek haza mert akkor eljön velem. Nem szalasztott el egy alkalmat sem hogy ne jöjjön oda 2 puszit adni nekem stb. Volt hogy észre sem vettem hogy ott van már, erre nagyban integet nekem. Meg ilyenek. Ja és mondta hogy az egyik közös ismerősünk kb 1 éve tudja már, hogy mennyire tetszettem neki mindig. (Szívesen rákérdeznék ennél az ismerősnél azért...).


Azt mondta nem mert lépni felém. Mondjuk én tényleg elég elutasító voltam így belegondolva, mert valaki miatt szenvedtem, más pasit észre sem vettem. Elkönyveltem magamban hogy biztosan kedvel, de csak mint barátot, vagy pedig ő mindenkivel ilyen. Mert amúgy tényleg elég kedves mindenkivel.

2013. febr. 20. 12:11
 7/8 A kérdező kommentje:
De amúgy igen az is igaz hogy nem azt mondta hogy szerelmes belém, ez tény!! Hanem csak azt, hogy már 6 éve kinézett engem magának, hogy már akkor is tetszettem neki. De csak ugye most volt rá lehetősége hogy elhívjon.
2013. febr. 20. 12:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy esélyt adhatsz neki, ha Te is kedveled. Én nagyon sokáig könyveltem úgy el a párom (a 6 év alatt), hogy Ő mindenkinek fűzi az agyát, biztos nem gondolja komolyan stb... Mert ugye ez volt a látszat. De ha belegondolunk miért is várnának ránk örökké? Én is elutasító voltam végig, miközben pedig Ő volt az egyetlen, aki ha szar kedvem volt, akkor mosolyt tudott varázsolni az arcomra, akivel imádtam discoban táncolni, akit nagyon szerettem megölelni. Már akkoriban is többen azt hitték, hogy járunk, pedig nem...

Aztán amikor összejöttünk rájöttem, hogy egy pasi is meg tud változni, ha van kiért!!!! Miattam a cigiről is lemondott és inkább velem tölti az estéit, mintsem, hogy berúgjon valahol.

Szóval szerintem egy próbát megér, úgyis ki fog derülni hamar, hogy mennyire gondolja komolyan, bár amiket most utólag írtál, hogy Veled másképp viselkedett mint pl. a legjobb barátnőddel, már szerintem jelenthet valamit :) Drukkolok Nektek :)

2013. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!