Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A harminc feletti pasikra is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harminc feletti pasikra is igaz, hogy ha nagyon tetszik nekik egy lány, (vagy netán szerelmesek) akkor "hülyén" viselkednek?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki idáig mindig tök magabiztos volt a telefonban, meg a korábbi találkozásokkor, de a legutóbbi alkalommal annyira "hülyén" viselkedett, mint egy szerelmes kamasz.. sehol a magabiztosság, inkább zavarban volt stb. (tudom, hogy bejövök neki, mert mondta, de ez a viselkedés meglepett)

lehet hogy komolyodik nála a dolog?


2013. jan. 23. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
előfordulhat..
2013. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Joshy Ca$h ***** válasza:

Aki mögött ott a rutin az nem szitál be:)

De a szerelem az biztos hogy előhozza egy másik oldalát.

2013. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 34 vagyok, de van egy lány, amikor meglátom, tökre zavarban vagyok és úgy érzem magam, mint egy hülye gyerek és kábé úgy is viselkedem, pedig alapból komoly megfontolt és határozott férfi vagyok. Most egy kis mosolyszünet van nálam, mert le is hülyézett, pedig ezt nem vártam tőle.

Hagyom is a fenébe...

2013. jan. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a szerelem megbolondítja az embert, kortól függetlenül :D
2013. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én ugyan csak 28 vagyok, de most is, és 14 évesen is kb. ugyanaz volt.
2014. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!