Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még esélyem ennél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem ennél a lánynál? Hogy közelítsek felé?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem?Szóval nem vagyok túl népszerű az osztályban a nagyon szűk baráti körömet kivéve.Van egy lány aki nagyon tetszik nekem de engem ő,háááát enyhén szólva nem komáz,főleg azért nem mert minden lánnyal jóba van és szereti nagyon nagyra tartani magát.Egy éve nem tudok másra gondolni.Mit tegyek?Megpróbálkozzak?Ha nem jönne össze akkor kiröhög az osztály mert ha valakiből akkor belőle ki bírnám nézni,hogy szétkürtöli az egész osztályban a dolgot.Az pedig nagyon nem lenne jó.És természetesen elmenni se szeretnék az iskolából.Hogy közelítsek felé?
2009. szept. 8. 16:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Az osztályból amúgy még senki nem jár még senkivel?Ja és életkorunk 15 év.Hamarosan 16.
2009. szept. 8. 16:49
 2/10 A kérdező kommentje:

Rosszul írom.


Az osztályból senki nem jár még senkivel!!!! :-D

2009. szept. 8. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztem ha ennyire ilyen meg ha nem "komáz" akkor hagyjad, próbáld meg elfelejteni őt mert jó nem sülhet ki belöle így sztem.
2009. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne úgy, mint aki szerelmes. Ezt mindenképpen próbáld leplezni. Kizárólag haverként közelíts és találd meg a módját annak, hogy rád legyen utalva. Lassacskán tedd magad nála nélkülözhetetlenné. Ha kialakul ez a fajta függés, tovább léphetsz.
2009. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Lassacskán tedd magad nála nélkülözhetetlenné."

ezt meg h érted?

2009. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hogy lehet h ennyi idő alatt nem közelítettél felé?amúgyis ha ennyire beleestél hogy bírtad ki?

ez lányoknál szokás h róla álmodoznak stb... de mi se bírjuk pár hónaponál tovább

2009. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1: senki nem nélkülözhettelen pláne 16 éves fejjel

2: ha eddig le se sz*rta ezután meg pláne nem fogja, kár az egész cirkuszért.

2009. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, tuti hogy beégetne
2009. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Háát ez sajnos nem lesz olyan könnyű.Na mindegy :-S
2009. szept. 8. 19:30
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja de am idáig nem tudta hogy tetszik nekem sőt még most se
2009. szept. 8. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!