Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van így esélyem szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így esélyem szerintetek?

Figyelt kérdés
Osztálytársamnak van egy bombázó csaja és nekem nagyon tetszik és azt akarom, hogy az enyém legyen. Nem hiszem el, hogy egy ilyen csajnak pont egy olyan csicska nyomorék kell, mint az osztálytársam. Az a tervem, hogy felveszem msnre a csajt elkezdem dícsérgetni, jófejkedek és 1-2 nap után megkérdezem h talizna-e velem meg hogy kavarna-e velem úgy, hogy megvan neki a barátja. Szerintetek bejöhet a terv? Oltást nem kell adni!!!
2011. nov. 14. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem is tőlünk fogsz oltást kapni, hanem a lánytól.
2011. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem jön be a terv. már abból, ahogyan írsz, lerí, hogy egy tanulatlan, nagyképű kis szardarab vagy, akinek csak a pofája nagy, de tehetsége semmi. pont egy ilyen kis szarcsimbók nem fog kelleni annak a csajnak, akit kinéztél.
2011. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem csináld
2011. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a "módszered" eléggé nyersnek , parasztnak, és hatástalannak tűnik. de ha a csaj könnyűvérű hát akkor annyit mondok hogy csak az a nő foglalt akin fekszenek. de nem jósolok ennek sok reményt ;D
2011. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jön be a terc.Attól, hogy te úgy gondolod, hogy az a pasi egy "csicska", a csaj még szeretheti.Ha tényleg szereti akkor téged le fog rázni.
2011. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!