Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kocsiban, hogy közelítsek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsiban, hogy közelítsek felé, első csókról lenne szó?

Figyelt kérdés
Már 2x randiztunk és még nem akartam megcsókolni, mert komolyan gondolom. Viszont 1 hónapja nem tudtunk találkozni, mert egyikünk se ért rá.És hnap le megyek hozzá kocsival és mivel hideg van beülünk majd a kocsiba, de legjobb talán hátul lenne, mert ott nem akadályoz semi, nem kell áthajolnom a kéziféken meg ilyenek.Csak lehet, hogy furcsálni fogja, hogy ha mondom neki, hogy hátra üljön. :D Mi a véleményetek? (már egyszer hazavittem és zavart, hogy nem lehettem olyan közel hozzá ill. a kocsiban szeretnék vele csókolózni, mert azt szeretném, hogy azzal teljen el az idő, szóval nem a házuk előtt szeretnék tötymörögni, kinnt a hidegben.) F/19
2011. nov. 17. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne!Ne ültesd hátra!!!Előbb próbálkozz elől,ha sikerül és oldott a hangulat,akkor kérdezd meg,hogy nem ültök-e hátra,mert ott több hely van és tedd hozzá,hogy nem fogod megerőszakolni..!Alig ismeritek egymást,furán jönne ki,ha azonnal átpakolnád a csajt a hátsó ülésre..
2011. nov. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rendben, igazad van Első :) akkor az anyósülésen próbálkozom először :D
2011. nov. 17. 10:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a barátomtól az első csókot kocsiban kaptam, első ülésen - megoldotta. Külön értékeltem, hogy "szenvedett" érte :)
2011. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De legalább meg kell érte dolgozni. :D Utolsó, remélem sorstársa leszek a barátodnak, a hnapi naptól fogva. :)
2011. nov. 17. 10:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztosan! :) Szurkolok neked, csak ügyesen!
2011. nov. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :) Esetleg azt még leírnád, hogy hogyan közelített feléd? szépen kivárt vagy egyből megcsókolt?
2011. nov. 17. 11:07
 7/12 anonim ***** válasza:
buliban voltunk együtt, hazavitt, beszélgettünk még a ház előtt a kocsiban, aztán búcsúzásnál puszi (arcra). Egyet akartam adni, összehajoltunk, én adtam az arcra puszit, ő meg közben azt mondta: Kettő? És megtalált az ajkaival, ahogy én próbáltam visszahelyezkedni a búcsúpuszi-pózból :) Komolyan mondom, ez volt életem legjobb első csókja valakivel - és szerintem a szituáció tette azzá. Ez életem végéig egy kedves történet fog maradni, az biztos. :)
2011. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is kocsiban, anyós ülésen kaptam a barátomtól az első csókot. Ugyanolyan volt a szituáció, mint az előző válaszolónál, buliból hazafelé, a házunk előtt. Nagyon jó volt, biztos nagy bátorság kellett neki hozzá, mert miután megálltunk az autóval, pár másodperc egymás szemébe nézés után megtörtént a dolog. Még ma is mosolygok ha rá gondolok :) Szerintem nem kell hátra ülni ahhoz, hogy megcsókold, simán át lehet hajolni a kéziféken. És valószínűleg ő sem fog elhúzódni, ha látja hogy mit szeretnél. Sok sikert, biztos szép élmény lesz mindkettőtöknek :)
2011. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy elmeséltétek. :) Jó volt őket olvasni ;)
2011. nov. 17. 19:27
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudtunk találkozni, viszont megbeszéltem vele holnapra egy találkát.(telefonon egyeztettem vele) és most meg fogom probálni.Remélem jól fog elsülni és tényleg lesz valami. :)
2011. nov. 24. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!