Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék rossz fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék rossz fiú lenni, ha kisgyerek koromtól kezdve szigorúan veréssel, szóval való bántással apám egy alázkodó jó fiúnak nevelt és én is egészen 21 éves koromig amíg nem találkoztam a PUA-val azt hittem, hogy a lányoknak a jó fiúk kellenek?

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok szentfazék, de nem tudom magamat adni emberekben bizalmatlan vagyok, nyílván apám miatt nem bízok az emberekben mindegyikben az ártó szándékot látom elsőre és emiatt is lettem szorongó, gátlásos, félénk, visszahúzódó fiú, aki csak egy-két jó barátja előtt tudja magát adni és felvállalni a valódi énjét. Emiatt nem kellek a lányoknak, mert valamiért ösztönösen jó fiúként viselkedem a nem közeli haverjaim előtt, így a lányok előtt is és ez nem vonzó, mert a bunkó, szájalós, rosszalkodó fiúk a menők, ez ösztönösen így van a lányoknál. Én is tudok ilyen lenni, de ahhoz sok pia kell és ez sem megoldás.
2013. febr. 18. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél fel szandált zoknival, legyél fent éjfélig, az üres tejes dobozt tedd vissza a hűtőbe...


Van még pár tippem, szolgálatodra állok.

2013. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok a gyökér itt a gyk.-n, inkább olvasd a fórumot mert nekem és egy barátomnak is az segitett.
2013. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utánanéztem ennek a PUA dolognak. Nekem valahogy nagyon nem az jött le, hogy légy szemét rosszfiú.

Ez inkább önbizalomról szól, csináld végig, jónak tűnik és ne sírj és sajnáld magad.;)


22l

2013. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!