Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 26 évesen zavarban vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen zavarban vagyok a lányok előtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, sok lány mondott már jóképűnek. 176 cm magas vagyok, 12 éve testépítek (izmos-szálkás formára, nem akartam izomkolosszus lenni soha), gyerekkorom óta úszom. Főleg az olyan lányoknak tetszem akik a rosszfiúsabb (fizimiskám adott hozzá) latinosabb srácokat kedvelik (édesapám félig spanyol).

A problémám az, hogy hiába látom, tudom azt tetszem egy lánynak egyszerűen zavarba jövök, mindenfélét csinálok amikor látom hogy engem néz, szemezni próbál. Volt már sok barátnőm de mind régebbi ismerettségből lett kapcsolat. Idegen lányokkal szemben egyszerűen leblokkolok és hülyét csinálok magamból.

Ma is jött szembe a parkolóban egy nagyon csinos lány, pont az esetem (mondtam is magamban hogy ilyen nincs). Ahogy jött felém mosolygott, nézett engem de én egyszerűen zavaromban mindenfele néztem és elkezdtem babrálni a telefonomat amíg el nem ment mellettem. :S Jó nagy lúzer vagyok.

Miért lehet ez? Az önbizalmammal társaságban semmi probléma, amúgy is elégedett vagyok az életemmel. A baráti körből nem szeretnék többet barátnőt mert mindig rosszul sült el, de egyszerűen idegenekkel meg nem megy!


Mit tanácsoltok?



2013. febr. 18. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

26 évesen én is zavarban lennék, ha a lányokkal foglalkoznák még.

Ideje a figyelmedet a nők felé fordítani.

2013. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
nem csak a testedet kellett volna épiteni hanem a lelkedet is
2013. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az idegeneket ne arra értsd, hogy utcán elsőlátásra szerelem vár. Táborban, szórakozóhelyen (nem 'diszkó') több esélyed van erre:)
2013. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1# A lány csak szóhasználat, nőket értem én is. Nem 18 éves lányokról van szó, a saját korosztályommal szeretnék jutni valamire


2# Minden bizonnyal igazad van, de ez most így van, nem tudok hipp-hopp mit tenni :)


3# Szórakozóhelyeken, stb. is ugyanez a helyzet. Részeg lenni nem szoktam, maximum 1-2 sört iszok meg de akkor sem vagyok úgy hogy megjön a nagy önbizalom a lányok felé mint sok barátomnál. Sőt még rosszabb lesz a helyzet.

2013. febr. 18. 16:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
2013. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jó volna bővíteni az ismerősi és baráti körödet és társaságban minél több időt eltölteni....
2013. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5 nem tudom, egy pillanattal előbb még sugárzik rólam a magabiztosság, de ahogy rámnéznek azonnal megszűnik. Automatikusan, nem én parázok előre.


#6 Ez lehet a baj? Középiskola óta kb. ugyanaz a társaságom. Ugyanaz a munkahely. Sok emberrel beszélek munka kapcsán, a baráti körhöz is csatlakozott már jónéhány ember. Hogyan bővíthetném a baráti kört? Nem olyan könnyű. Amúgy meg szeretem a barátaimat... De van valami abban amit írsz

2013. febr. 18. 16:12
 8/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

"Pazarolj el" ilyen lehetőségeket, azaz csináld szándékosan, amíg már nem lesz ez a reakciód, más szóval "koptasd el" a reakciót. Ez nyilván egy olyan dolog, amit nem akarsz, és magától jön elő. Nem te irányítod.

Azzal, hogy szándékosan mész bele olyan helyzetekbe, amik ezt előhozzák, valamennyire átveszed az irányítást, jobban tudatába kerülsz a dolognak.

Kezdd olyan nőkkel, akik nem feltétlenül jönnek be annyira, és nézd meg, náluk milyen a reakció. Ha gyengébb, akkor valószínűleg arról van szó, hogy aki nagyon tetszik, annál jön ez elő inkább. Aztán egyre jobb nőknél kell próbálkoznod. Ha eleget csinálod,lassan elkopik, belejössz, elmúlhat, ha bármilyen javulást elérsz ezen, az nagy önbizalmat is adhat.

Kell hozzá bátorság és kitartás de ez a kivezető út szerintem.

2013. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondanám, mint az előző. Először próbálj imserkedni nem annyira bejövős lányokkal, csak gyakorlás céljából. Így nincs tétje a dolognak, tehát sokkal lazább leszel. Én is így vagyok a fiúkkal, aki nagyon tetszik arra még csak egy mosolyt se bírok villantani annyira leblokkolok ha a közelébe vagyok. Viszont aki csak olyan elmegy kategória, ahhoz már simán oda tudok menni. Aztán majd tovább fejlődünk szépen.
2013. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó két válaszoló: köszönöm a jótanácsot! Így fogok tenni, valószínűleg erről lehet szó, ezt kell tennem hogy kikerüljek ebből a szituációból!

Amúgy nem annyira "bejövős" lányokkal tényleg jobban mentek a dolgok eddig is, de aki már kicsit is tetszik ott már hibázok. Az a baj, hogy aki nem fog meg elsőre, azzal nem tudok más lenni, csak haver és nem azért mert válogatós vagyok, de ha az elején sincs semmi vonzalom akkor kár eröltetni, csak becsapnám a hölgyet.

De mindenképpen "gyakorolni" fogok olyan nőkkel akik nem az eseteim, hogy fejlődjek ezekben a szituációkban :)

2013. febr. 18. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!