Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 évesen nem tudok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen nem tudok még flörtölni. Elmagyarázni valaki hogy miből is áll az egész?

Figyelt kérdés
Sokan, akik már valamennyire tapasztaltak a nőszerzés területén azt mondják, hogy a flört az alapja egy nő elcsábításának. Mi az? Miket kell tenni? Miket kell mondani? Hogy kell tenni? Hogy kell mondani? Fogalmam sincs ezekről a dolgokról...mindig csak úgy komolyan elbeszélgettem a lányokkal mint ahogy a politikai elemzők szokták megosztani nézeteiket egymással. Ebből nem lesz csajom gondolom.
2013. febr. 7. 21:46
1 2
 1/15 panini ***** válasza:
maradj a politikánál. a flörtölés hülyeség.
2013. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A kétértelmű szövegek annak számítanak, az ha csipkelődve viccelsz vele stb. És ami a legfontosabb, ha humoros vagy.
2013. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nagy a szerepe a metakommunikációnak. Hangsúly, mozdulat, pillantás, érintés, bók, illat, testtartás, mosoly, mosoly, mosoly. Megfelelő arányban. Szerintem főleg ezek az összetevői :)

25/N

2013. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Aham, és ezt hol lehet megtanulni, ha alapból nem jön ez a viselkedés nálam?
2013. febr. 7. 21:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell. Kísérletezz, úgyis látni fogod közben bejön-e vagy sem. Pl. buszon szemezhetsz egy csajjal, stb stb
2013. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"mindig csak úgy komolyan elbeszélgettem a lányokkal mint ahogy a politikai elemzők szokták megosztani nézeteiket egymással"


Szerintem már humorod van. :)

Amúgy sok csajnak bejönnek a komolykodós férfiak, fiúk. Vagy akik merevnek tűnnek.

2013. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mért ha hallaszz vmi vicceset nem mosolyogsz , vagy ha már nem bírod a szemeidet nyitva tartani nem pislantasz?? xD gondolkodj 1 kicsit magátol jön ha te is akarod
2013. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, hidd el, jön majd az a flört, ha jönnie kell :) Majd ha olyan lánnyal fogsz beszélgetni, aki tetszik neked és szerelmes leszel belé, azzal majd fogsz úgy is beszélgetni :) Nem kell minden lánnyal flörtölni... ez tévedés... :)
2013. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Amúgy sok csajnak bejönnek a komolykodós férfiak, fiúk. Vagy akik merevnek tűnnek"


Én nagyon merevnek tűnök, és mégsem volt még barátnőm, de gondolom azért mert még a saját merev eszközeimet sem vettem be a nők megszerzése érdekében. Mondjuk a merevet nem jó egyből elővenni, de ez más kérdés, nem erre akarok utalni. Hanem, hogy nem tudom kifejezni, hogy a lány igazán érdekel, mert hallgatom őket, hallgatom amint beszélgetnek és magyaráznak érdekesebbnél érdekesebb dolgokat, és én egyszerűen nem értem, hogy miről is beszélnek. És nem tudok visszakérdezni, mire ők persze azt gondolják, hogy nem is érdekelnek igazán.

Hogy tudjam kifejezni azt, hogy érdekelnek?

2013. febr. 7. 22:32
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

1. brian tracy phoenix szeminárium

2. PUA könyvek

3. testépítés

[link] Olvasd el, nem fogod elhinni amíg ki nem próbálod. :P (étrend legyen)


4. siker

2013. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!