Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek anno 13 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek anno 13 évesen mi tetszhetett egy fiúban?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
a haja és a szeme:)
2013. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pretty Ballerina ***** válasza:
Hát nekem semmi.
2013. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
megosztotta velem az uzsonnáját.... :)
2013. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kedves és nem olyan gyökér mint a többi ilyenkoru fiú. 13L
2013. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A világon semmi...
2013. febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rohadtul semmi, akkor még a verekedős korszakom éltem és kb mint boxzsákra úgy tekintettem rájuk, de mit akarsz 13 évesen még nem jönnek ki annyira a nemi különbségek. Ismétlem "annyira" (láttam már olyan 13 évest aki 18 nak is elment volna, de azért a csajok is igencsak alakúlóban vannak még). lehet csak az én generációm volt más de nálunk 13 évesen senkinek nem volt párja az osztályban az egész szerelem témát nem vágtuk.
2013. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!