Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felhívtam a volt pasimat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívtam a volt pasimat, akivel anno közös megegyezéssel szakitottunk. Mondtam, hogy látni szeretném. Ha erre azt mondta, felhív, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Akar engem vagy csak le akart rázni?
2009. szept. 25. 19:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
leráz
2009. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Azért az elég ciki, hogy nő létedre te futsz a srác után. Ha a helyében lennék én is leráztalak volna, mert nem szeretem ha egy nő koslat utánam.
2009. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Aztán lehet hogy felhív, összejöttök, dug 1-2 hétig aztán kidob ha már rádunt.
2009. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem koslatok utána,csak még mindig szeretem őt. én rúgtam ki,mert megbántott,de azóta rájöttem hogy akarom őt.De ha le akart volna rázni,azt mondta volna,hogy NEM. Nem?
2009. szept. 25. 20:12
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez lerázás akart lenni a részéről, a tipikus majd hívlakkal, mert nem akart megbántani.27L
2009. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

És te vagy az atyaúristen, hogy mindenki úgy táncol ahogy te fütyülsz? Te szereted őt? És kidobtad? Hogy is van ez? Most pedig jön neki a fütty, hogy "itt vagyok édes, gyere szeress"? Mert ez most nagyon így hangzik, ne is haragudj.

Semmi jogod a másik ember érzelmével, lehetőségeivel játszani. Te mégis ezt teszed. Amit tettél, fogadd el - elvégre te csináltad. Tudod: edd meg azt a levest, amit megfőztél.


Amúgy a "majd hívlak" az egyértelműen lerázós duma.

2009. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

köszi,azért nem kell így nekem esni!! Nem tudott beszélni,amikor hívtam,ezért mondta hogy fel fog hívni( dolgozott éppen).

nem tartom magam atyaúristennek,és nem azért szakitottam vele,mert igy volt kedvem,hanem mert nagyon megbántott(ezt most hagyjuk). És ő is beleegyezett.

Nem játszom vele,csak rájöttem hogy az érzelmeim erősebbek a sértettségemnél,de nem tudom neki ezt elmondani,mert nem akarok nyomulni rá...inkább kivárom hogy hivjon.

2009. szept. 25. 21:07
 8/20 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,elérted hogy sz@r estém legyen.Köszönöm.Nem vagyok abban a lelkiállapotban hogy ilyen hangnemben oltogassanak.:(
2009. szept. 25. 21:17
 9/20 anonim ***** válasza:
Mikor hívtad fel? Mert ha már hosszú órákkal ezelőtt...és még mindig semmi...akkor felejtős.
2009. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
3 napja
2009. szept. 25. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!