Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felhívtam a volt pasimat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívtam a volt pasimat, akivel anno közös megegyezéssel szakitottunk. Mondtam, hogy látni szeretném. Ha erre azt mondta, felhív, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Akar engem vagy csak le akart rázni?
2009. szept. 25. 19:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
de lehet hogy haragszik rám,viszont ha beszélnék vele,komolyan,akkor talán vissza tudnám csinálni? Menjek el hozzá? Képtelen vagyok elfogadni hogy nem lehetek vele többé...harcolok amig bírom...
2009. szept. 25. 21:44
 12/20 anonim ***** válasza:

A harcnál, meg a kereséseknél rosszabbat nem is tehetsz. Ne járasd le magad. 3 napja volt hogy hívjon. Szerinted ha akart volna valamit...akár csak egy szexet...nem használta volna ki a lehetőséget?? Ne alázdd meg magad ennyire.


Tovább nyomulsz, lehet, hogy elérsz egy búcsúszexet...nah, az jobb érzés lenne?? Nem tudod így visszaszerezni őt. Ne akard ennyire, hogy visszajöjjön hozzád...akkor talán majd belátja, hogy te nélküle élsz....pedig ő veled szeretne...bár erre kevés az esély..

2009. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
jó,akkor hagyom egy ideig.jöjjön rá arra,hogy engem akar.tudom,hogy így lesz,mert szeretett engem.én addig próbálok másokkal ismerkedni,hátha csökkenti valaki bennem ezt az érzést.Nyem nyomulok,lehet hogy ezzel teszek a legtöbbet,igazatok van.nem akarom végleg elrontani.Várok.mondom,közben ismerkedek,meg suliba járok,stb.Ez így jó?
2009. szept. 25. 22:29
 14/20 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló a helyzet csak én a fiú vagyok. mondtam hogy majd felhívom, de csak azért mert nem akarom azzal megbántani, hogy már új életem van. Nagyon szeretem őt, de már nem úgy.

Sokáig vártam hogy közeledjen, hátha újrakezdhetjük, de már késő. Ha neked is lenne esélyed még a volt pasidnál akkor már rég felhívott volna.

2009. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
ááá,ez annyira gáz! Mért nem tudja akkor azt mondani hogy nem akar talizni vagy nem ér rá? Sunyi és gyáva.Hagyja hogy várjak rá...nem hiszem el hogy képes ilyenre,egyenesebb embernek ismertem meg.
2009. szept. 28. 17:36
 16/20 anonim ***** válasza:
ez nem sunyiság, én is meg fogom mondani, de nem biztos hogy neki könnyebb mint neked.
2009. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

az van, h te tigrisként véded őt. Nem bírod kívülről nézni ezt a helyzetet, ezért oltod le azt, aki nem azt írja h "igen, még szeret, és biztos úgy is van ahogy mondta"

De ki kell nyitnod a szemedet, és 3 napig nem dolgozik egyfolytában, nem hiszem el h 2 perc ideje nincsen rád.

Tehát elkezdheted magadat kibékíteni a gondolattal h le lettél koppintva.

2009. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
jól van,felfogtam...:S
2009. szept. 28. 19:18
 19/20 anonim ***** válasza:

Ez tiszta pszichológia, a kisgyerek és a labda esete. A kisgyereket addig nem érdekli a labda, amíg más el nem kezd játszani vele, utána már neki is kell.

Te dobtad a barátodat, ő pedig továbblépett, esetleg már meg is ismerkedett valakivel, te nem. Amikor szakítottál vele akkor nem kellett, de most hogy ő jól elvan és te szenvedsz, már kell. Dehogy szereted te, csak önző vagy és a saját pillanatnyi lelkiállapotod akarod javítani. Amikor majd újra előjönnek a gondok, megint dobod.

Lefogadom, ha hirtelen bejönne egy új srác az életedbe, ezt a srácot seperc alatt elfelejtenéd. Hagyd békén ezt a srácot, jobbat érdemel.

2009. szept. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Képzeljétek,mi történt: FELHÍVOTT!!!! :D XDDD

Már kezdtem elfogadni, hogy mi már sosem leszünk együtt,erre mégis megtette! Azt mondta,gondolkoznia kellett,ezért nem hívott. Végül megbeszéltük a dolgokat,azt mondta,szeret ő is és akar engem! Most nagyon boldog vagyok,csak gondoltam,leírom Nektek,hátha érdekel valakit! Azért köszönök minden választ! :)

2009. okt. 10. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!