Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a randin zavarban voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a randin zavarban voltam, meg kicsit csendes is, de azt mondta hogy találkozhatnánk még, akkor így is tetszettem neki?

Figyelt kérdés
Alapból én egy visszafogott, csendes lány vagyok. Nem szoktam feleslegesen hülyeségeket beszélni, nem szoktam feltűnősködni sem stb. De a randi után azt mondta a fiú hogy nagyon aranyos vagyok és jól érezte magát velem. Akkor nem baj hogy nem vagyok feltűnő meg fecsegős?
2013. febr. 14. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az ilyen lányokat jobban szeretem..

De azért ne annyi legyn a kapcsolat hogy ő beszél, te meg hallgatsz és bólogatsz.. legyen témátok...

2013. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elhívott a következőre, nem?
2013. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nesze neked csefy
2013. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem baj, hisz mondta, amit mondott. ha pedig fog még hívni, akkor végképp ne aggódj
2013. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is volt egy olyen randim, mikor alig beszéltem, mert eléggé zavarban voltam. A fiú nekem is hasonlókat mondott, aztán leesett, hogy csak meg akar húzni.

Nem baj, hogy nem szeretsz feltünősködni, de a szemed tartsd nyitva.

25L

2013. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!