Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az "aranyos vagy" az pozitívat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "aranyos vagy" az pozitívat jelent egy pasitól?

Figyelt kérdés
Vagy semlegességet, hogy nem érdeklem?
2013. febr. 16. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
nem minden esetben! én akkor is szoktam mondani ha szeretek valakit de még korai lenne neki elmondani! te szereted?? (remélem nem túl személyes kérdés ha az akkor ne haragudj :) )
2013. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csaj vagyok,de szerintem ez annyit tesz hogy nem vagy az esetem,inkább barátkoznék veled,mert szimpatikus vagy.
2013. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nehezen tudom kifejezni az érzéseimet, ezért lehet, hogy sokszor "félreérthető" vagyok. De számomra a nekem tetsző lány is aranyos, némelyik annyira édes és tündéri tud lenni. Szóval az én szótáramban az aranyos semmiképpen sem jelenti azt, hogy ne jönne be az illető.
2013. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta a randi után, hogy örül hogy megismerhetett egy ilyen aranyos lányt.
2013. febr. 16. 23:01
 5/7 anonim ***** válasza:
És nem dugott meg?Akkor felejtős a gyerek
2013. febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egy fiú mondja egy lánynak, akkor az általában jót jelent... olyan cuki ölelgetni, puszilgatni, barátnőnek való! :)

ha egy lány mondja egy fiúnak, akkor az általában rosszat jelent... aranyos, mint egy kiskutya, az ember legjobb barátja, de nem több... :)


20f

2013. febr. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen egyetértek #6-al. Én azoknak mondom, hogy aranyos vagy akik bejönnek. A lányoknál viszont a jó lennél cuki kis barátnak.
2013. febr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!