Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket vonz vagy zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket vonz vagy zavar, ha valaki kicsit kancsal?

Figyelt kérdés

Nem nagyon, csak olyan apró mértékben, hogy alig észrevehető. Nem, nem rólam van szó (pedig nem bánnám:D), hanem nekem bejön ez :D


Volt régebben egy lány, akit ismertem és ő ilyen volt, valahogy teljesen elcsábított a tekintete mindig :) Kár, hogy nem jöttünk ki...


(Már előre sejtem, hogy jönnek majd a kétfelé nézős és hasonló poénkodó válaszok...:))



2013. febr. 15. 21:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Na, azért ennél több válaszra számítottam :o
2013. febr. 15. 22:05
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy zavar! Üdvözlettel, Kázmér a kaméleon.
2013. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Engem zavar. Valahogy nem tudok olyan ember szemébe nézni, akinél nem vagyok biztos abban, hogy hova néz éppen, ha meg nem nézek a szemébe, abból nem alakul ki semmilyen kapcsolat. Úgyhogy engem zavar.
2013. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Látom nem érted a "kicsi" fogalmát. Nem kétfelé állnak a szemei, csak az egyik egy nagyon kicsit máshogy áll. Ezt elsőre észre se lehet venni konkrétan, csak érezni lehet, hogy van valami fura a tekintetében. Ha jobban megfigyeled csak akkor tűnik fel, hogy a szeme a forrás.
2013. márc. 3. 16:37
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Ami nem természetes vagy "Normális" az természetellenes vagy nem normális ergo mindenkinél kizáró indok - kivéve aki úgyszintén kancsal, bár még náluk is sokszor.
2013. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Aha, max te vagy ilyen retardált gondolkodású :)
2013. márc. 3. 16:40
 7/15 Hanariko ***** válasza:

7. ez nem feltétlen van így... azért mert valami nem természetes vagy átlagos attól még nem biztos, hogy senkinek nem jön be. (lásd, itt a kérdező)

egyébként a kicsi kancsalság nem nagyon zavarna, de mivel még nem láttam ilyen nem tudom elképzelni.

Viszont egyszer jött hozzánk egy ilyen... tanársegéd vagy mi a szösz... na ő kancsal volt és írtó zavaró volt, mert ne tudtuk mire néz, miközben föltette a kérdést. De mégegyszer: a kismértékű valószínűleg nem zavarna.

2013. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hanariko: Na "durván" kancsal kategória nekem se jön be.


Bár tudnék képet linkelni erről a lányról, de csak a keresztnevét tudom, meg hogy melyik városban élt 5-6 éve, azóta biztos költöztek is már, nem hiszem, hogy megtalálnám... Pedig kíváncsi vagyok hogyan néz ki most :)

2013. márc. 3. 16:43
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

A filmekben, sosorzatokban, könyvekben már kb. azért hátrányos megkülönböztetés jár - persze nem kimondva de tudatalatt és összekacsintva mindenki aki nem tartozik bele - ha valaki kénytelen szemüveget hordani... Nézd meg jobban: az összes filmben/könyvben/képregényben stb. mindig a tudálékos, idegesítő, lúzer, kocka, gyík, vén trotty, nyüzüge férj hordja... Legundorítóbb ilyen megkülönböztetés a pókermber filmben volt, illetve Supermannál is érdekes, hogy mikor keménylegény akkor nem hordja, de mikor hodja akkor annyira lúzernek tartják, hogy senki nem feltételezi róla a dolgot. Csodálom hogy Stanley Ipkiss (A Maszk c. sorozatban a maszk lúzer viselője) nem kapott.


De szinte mindenhol meg vannak bélyegezve íme egy lista:

Percy Weasley (idióta, tudálékos kis buzgómócsing)

George McFly a vissza a jövőbe első felében - mikor ő a "lúzer" - persze mikor menő üzletember-író akkor már nincs neki...

Ned Flanders - Tipikus gyík és idegesítő szomszéd

Smithers - Talpnyaló

A dagadt wowos kocka a South Parkból - no comment!

Mr.Mackey - az idegesítő nagyfejű szipiáter

Hiszis Mirtil a Harry Potterből - no komment újra

Milhoue Van Houten - Bart lúzer haverja, mindig megverik

Sugovácz és nagymutter a Rokker Zsolttiból - no comment megint

"Podolák" vagy mi a neve a Zűr az űrbenből

A "lúzer" Peter Parker - persze mikor pókember lesz már nincs...

válogatott vén trottyok mindenféle filmből (Abe Simpson, Eustace és Muriel)



Star Warsban meg a Gyűrűk urában senkinek nincs ők túl menők hozzá... De ha lett volna akkor tuti Kigyónyelvű Gríma, C-3PO meg Nute Gunray kaptak volna...

2013. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én értem a "kicsi" fogalmát, és arra értettem, hogy zavar. :) Nem szeretem, ha valakinek a szemébe nézek és azon gondolkozom, hogy miért olyan fura a tekintete..
2013. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!