Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket vonz vagy zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket vonz vagy zavar, ha valaki kicsit kancsal?

Figyelt kérdés

Nem nagyon, csak olyan apró mértékben, hogy alig észrevehető. Nem, nem rólam van szó (pedig nem bánnám:D), hanem nekem bejön ez :D


Volt régebben egy lány, akit ismertem és ő ilyen volt, valahogy teljesen elcsábított a tekintete mindig :) Kár, hogy nem jöttünk ki...


(Már előre sejtem, hogy jönnek majd a kétfelé nézős és hasonló poénkodó válaszok...:))



2013. febr. 15. 21:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Xeno: Most már leesett ki is vagy te. Sok válaszod látom, de elsőre nem tudtam társítani a személyiségedhez, de most már megvan. Te picsogsz mindenhol mindenért, mert nem jön össze egy kapcsolatod se, most már értem miért írsz ilyesmit itt is :)


73%-os válaszoló: Jól van, értem én, csak a másik válaszodban azt írtad, hogy nem szereted ha nem tudod az illető merre néz. Kis kancsalsággal ez nem fordulhat elő. Akinek ilyen minimális mértékben van jelen a kancsalság, az rád néz még így is. Ezért volt félreérthető a válaszod.

2013. márc. 3. 17:00
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
De azt nem vitatod, hogy igazam van :D
2013. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

A szemüveg és az általád felsorolt többi "természetellenes dolog" egyáltalán nem egy kategória, itt a probléma.

Bizony a szemüvegesség régóta társítva van bizonyos embertípusokhoz. De ez miért is sértő? Általában van mire alapozni ezeket a dolgokat.


A kérdés pedig egyáltalán nem erről szólt. Neked visszataszító dolog ha valaki alig észrevehetően kancsal, vettem, most mehetsz panaszkodni a többi kérdéshez.

2013. márc. 3. 17:15
 14/15 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy téged a szemüveged miatt bélyegeznének meg. A hiba a személyiségedben van :)
2013. márc. 3. 17:20
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
Nálam lehet, de a mi a helyzet a sorstársaknál? Lehet az gyúróbajnok is a hemüveggel máris nevetséges lesz és kiröhögik...
2013. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!