Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavar...

Fiúk! Titeket mennyire zavar ha egy lány kancsal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
nem találkoztam még kancsal lánnyal elsőre engem megijesztene. 20/F
2012. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megszokja az ember, az egyik tanárnőm is kancsal... Néha zavaró, hogy melyik szemébe kell nézni :)
2012. jún. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne mivel én is kancsal vagyok de én legalább hordok szemüveget ami korrigálja, nem is értem , h egyeseken nyíltan látszik ennek ellenére sem hordanak szemüveget/műttetik meg.volt már barátom és nem zavarta , de az iskolában mindig mondják , h vegyem le a szemüvegem mert úgy biztos még szebb lennék , de én persze nem akarom...:SSS
2012. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az én páromat kérdeznéd akkor ő oda van a kancsal lányokért. De nem adom:) Szerinte irtó szexi.
2012. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak egy egész kicsit, az állati szexi is tud akár lenni, nézd meg pl Angel Darkot, egy vetkőzős lány, kicsit bandzsi, de nagyon cukika. Szóval ha nem nagyon az nem zavarna. A nagyon, az meg attól függ,hogy egyébként milyen.
2012. júl. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem régi álmom, hogy megismerkedhessek egy kancsal lánnyal. Eddig csak messziről volt szerencsém megcsodálni. Szerintem irtó szexi!
2012. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindig is tetszettek a kancsal lányok. :) Nem számított, hogy mennyire voltak azok. Ez egy nagyon cuki sexepil!
2012. nov. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!