Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit és hogyan csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit és hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes vagyok már kb 2 éve (az utóbbi fél évben éreztem, hogy csak akkor vagyok igazán önmagam, ha vele vagyok, vagy ha beszélgetünk) De nincs tapasztalatom a lányokkal (semmi), nem tudom mit csináljak hogy összejöhessek vele. Szeretem őt, próbáltam elfelejteni, mikor összejött valakivel, de nem bírom, hiába, sok szép lánnyal beszélgettem akik mind aranyosak és kedvesek, de egyszerűen nekem csak Ő kell, Őt szeretem igazán.

Segítsetek, mit tegyek?

16/F

(Ő 16/L)



2013. febr. 16. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ehhez NEM tapasztalat kell, hanem éberség.

Úgy értem, azért hivatkozol tapasztalathiányra hogy SAJÁT MAGAD (nemám minket) átverd. Illetve az egód hazudozik.


Mondok valamit: Ez a "tapaszalathiány", amit jobb lenne őszintén félelemnek hívni, nem múlik el.


Maradj a 'most'-ban! Ott nincs félelem.

Ne hazudozz magadnak.

És végül: Egyszerűen oszd meg vele a dolgot... :)

2013. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát…igen, igazad van, de továbbra is félek neki elmondani az igazat, egyszerűen nem merem. Nem tudom ,hogy hogyan mondjam el neki (azt meg főleg nem, hogy mikor) :/
2013. febr. 16. 22:03
 3/14 anonim ***** válasza:

Mikor: MOST! Amikor találkozol vele.

Hogyan: Őszintén, egyszerűen.


Nem mered? Annál inkább tedd meg! Ha engedsz most, engedni fogsz később. Aztán egyre nehezebb, még nehezebb, és egyszer csak észreveszed hogy útálod magad mert ott volt a lehetőség...

Sokkal-sokkal nagyobb teher az önsajnálat, mint egy "bocs, de nem!" válasz a lánytól!

2013. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

még valami...

Hogy érzed magad most hogy 2 éve szerelmes vagy és nem tettél semmit?!


Ha nem teszel semmit ez az érzés sokszorosára nő.

2013. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tud még ez fokozódni is? :( azt hittem, ennél rosszabb már nem lehet! :(

Ha legközelebb találkozok vele er

2013. febr. 16. 22:38
 6/14 A kérdező kommentje:
*erőt veszek magamon
2013. febr. 16. 22:38
 7/14 anonim ***** válasza:

Helyes!


A saját érdekedben...! ;)

2013. febr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De mégis mit mondjak neki? Hogy lehet ezt úgy elmondani, hogy ne legyen nekem se meg neki se ciki?
2013. febr. 16. 22:43
 9/14 anonim ***** válasza:

Ciki?!


Meg tudod nekem mondani mit jelent az hogy ciki??

Ki szerint ciki?

Miért ciki?


Azt mondd amit akarsz, ami akkor, abban a pillanatban ott van előtted!!

Ettől ne félj, ha így teszel, az elméd kikapcsol. Nem marad az égvilágon semmilyen védelmed, sem hatalmad, ezért félsz, de ha megteszed a valódi éned nem fog cserben hagyni. Az elméd ezt lazán megteszi.

Ha ott akkor azt mondod ami éppen akkor mondani akarsz, akkor azt nem az elméd fogja mondani. Az valami egészen más lesz...figyeld meg mi az! ;)


Remélem érted?

2013. febr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem értem. Remélem lesz hozzá bátorságom, hogy elmondjam neki! (Igazából attól is félek, hogy ha nemet mond, arra rámegy a barátságunk is, mert hogy eddig jóban voltunk)
2013. febr. 16. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!