Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csináljam hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azmindegykivagyok kérdése:

Hogy csináljam hogy ne legyen feltűnő?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik nekem... nem akarok rámenős lenni és ezért nem tudom hog mit csináljak hogy észre vegye hogy bejön nekem .. lécci adjatok tanácsokat hogy mit csináljak ha vele beszélek .. hogy viselkedjek ?? hogyan közvetíthetném neki ezt a dolgot ? :D

2013. febr. 12. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Majd ha letudod írni,hogy légy szíves lécci helyett
2013. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
mosolyogj rá légy kedves :)
2013. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki váratlanul kap szerelmi vallomást azok nagy százaléka elutasító lesz, főleg ha fiu. Frusztrálóan, zavaróan hathat, és ezért elutasítást vált ki.


Hogy nagyobb hatásfokkal működjön ez a dolog, mielőtt elmondanád neki már benne is meg kell lenni a szimpátiának.

Éreznie kell hogy kiemelkedő figyelemmel vagy iránta, hasonlóságot kell hogy érezze.

2013. febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát szerintem ne tedd a könnyen megkaphatót mert az unalmas:) inkább legyél "véletlenül" olyan helyeken ahol ő,próbálj meg a haverjaival összebarátkozni,így hozzá is közelebb tudsz kerülni.:)

(nekem bevált ez a stratégia)

2013. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!