Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam hogy ne érezze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam hogy ne érezze?

Figyelt kérdés

sziasztok, randizni fogok egy sráccal, nem látott élőben még ezért félek, alacsony az öbizalmam.. végig azon idegeskedek most mivan ha nem tetszem.. hallottam h a fiúk megérzik az ilyesmit és ok arra hogy ne kezdjenek vkivel.. hogy küzdjem le a félelmemet, és az izgulást?:/

16L


2013. jan. 11. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szép vagy,akkor csak örülni fog.

De ha viszont azért nem küldtél képet mert 170 centihez 85 kiló és pattanásos,akkor...nem tudom mit csinálj.

2013. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jaa hát neem alacsonyabb vagyok nem vagyok pattanásos szép sima bőröm van amit szeretek :)nemtom sztem átlagos vagyok semmi extra aki meg írt h küldjek képet nem szeretnék
2013. jan. 11. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!