Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a baj, ha ránézek 1 jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a baj, ha ránézek 1 jó csajra, ő rögtön leolvassa rólam, hogy megakarom dugni. Mit változtassak?

Figyelt kérdés

jah, igen ezáltal még beszélő viszonyba se kerülök vele.

Ellenszenves lesz egyből. Pedig én csak ránézek...Ő rám és kész, vége. Pedig szűz vagyok...


2013. febr. 15. 21:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha rá nézel a szemébe nézz 3másodpercig tartsd a szemkontaktusd majd enyhe mosollyal nézz le a földre ha utánna visszanézel és mosolyog akkor mehetsz ismerkedni ha meg nem reagál akkor ne bámuld mert az fusztráló lehet és csak megijeszted... Az se árt ha megtanulsz olvasni a testbeszédből ha nem megy ösztönösen van ilyen témájú szakirodalom. (Én is szűz vagyok de én azért mert kegyetlenűl válogatós vagyok és nem megy az érzelem mentes szex pedig rengetem lehetőségem lett volna...)
2013. szept. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"ő rögtön leolvassa rólam, hogy megakarom dugni. "


És hol a hiba? Ha nem olvassa le rólad, hogy meg akarod dugni, akkor azt fogja hinni, hogy csak barátkozni akarsz! Vagyis nem fogsz dugni. Inkább örülnél, hogy nem kell olyan lányokra időt pazarolnod, akiknek nem akarnak lefeküdni veled!

2014. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!