Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit változtassak, hogy én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit változtassak, hogy én is bejöjjek a fiúknak? 15/L

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy rögtön egy komoly kapcsolatot akarok, mielőtt bárki is leteremtene, hogy 15 évesen ne pasizzak, tanuljak, és a többi ilyesmi szöveg... Csak jól esne, ha tudnám, mi a hiba, hogy nem nagyon próbálkozik senki.

Alapvetően nem vagyok ronda. 160 cm, 50 kg, vékony derék, arányos test. Vállig érő barna haj, barna szemek. Jól öltözködök, figyelemfelkeltően, de nem a "tegyük ki, amink nincs" kategóriába tartozom.

Kedves vagyok, nem iszok, nem cigizek, nem is próbáltam még a cigit, és még nem voltam részeg. Ritkán járok buliba.

Kedves vagyok, mások szerint segítőkész, értelmes, aranyos, szeretek olvasni, és akik ismernek, azok tudják, hogy van pár elvont szokásom, de ezekről kevesen tudnak csak. Jó a humorom, legalábbis jókat szoktak röhögni egy-egy rögtönzött beszólásomon.

Ami rossz tulajdonság, hogy nagyon féltékeny tudok lenni, és makacs. Ha valamit nagyon akarok, kitartok mellette, és nem engedek. (lehet, hogy ez jó tulajdonság is lehet) Szétszórt vagyok, és elég rendetlen, de ezt is azok tudják, akik ismernek.

Mégse tetszem nagyon senkinek, aki nem 12-13 éves.

Mindig először a r*bancoskodó csajokat veszik észre, holott ők többségben buta libák. Miért jobban ők, mint a normálisabb lányok? Miért nem érdeklődnek irántam a fiúk, és csak a libákat istenítik? Valahogy ezt annyira nem bírja felfogni az agyam...


2013. febr. 6. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne változtass, mások kedvéért főleg ne. Semmi baj nincs veled. Nem kell kapkodni, hidd el lesz olyan, akinek te leszel az álomcsaj.

25/N

2013. febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te túl normális vagy. Majd lesz egy értelmesebb, érettebb srác aki észrevesz.
2013. febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát én ugyanilyen vagyok mint te csak fiúban, de irántam sem érdeklődnek lányok...pontosabban leszarnak ha ismerkedni próbálok. én agyam sem ért titeket. :)


küldj egy képet ha gondolod, és megmondom mit gondolok. Nem fontos alakos az nem elsődleges szempont nekem.

Egerben lakom ha ez számít. Mármint azért írom hogy nehogy felismerjelek(bár az se lenne baj, ilyen lányt kár nem ismerni) :D

2013. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Máskor is ennyit fényezed magad? Meg simán leribancozol másokat, pedig csak irigykedsz rájuk. Szerintem ezért nincs pasid.
2013. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Mutass képet, úgy többet tudunk majd mondani. Küldheted privátban!

2013. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tudod, nem biztos, hogy a fiúk is olyan szépnek látnak téged, mint te saját magadat.

Ezt nem bunkó válasznak szánom, de szerintem mégis úgy jött ki xD

2013. febr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Leírás alapján nincs probléma, nekem szimpatikusnak tűnsz. Maradj inkább ilyen, hosszú távon kamatozni fog! ;)
2013. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!Ha gondolod nekem is küldhetsz priviben képet. :)

Egyébként hova valósi vagy?

17f

2013. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most, hogy visszaolvasom, tényleg fényezem magam... De ezt nem csak úgy kitalálom, másoktól hallom, ezért mertem leírni. Nem vagyok ennyire beképzelt xD
2013. febr. 6. 23:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nincs veled belsõleg baj sõt nekem pont az ilyen lányok jönnek be... ha küldesz a külsõdrõl is képet akkor tudok véleményt mondani hogy mi lehet a baj... egyébként szerintem semmi gond nincsen
2013. febr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!