Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit változtassak, hogy én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit változtassak, hogy én is bejöjjek a fiúknak? 15/L

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy rögtön egy komoly kapcsolatot akarok, mielőtt bárki is leteremtene, hogy 15 évesen ne pasizzak, tanuljak, és a többi ilyesmi szöveg... Csak jól esne, ha tudnám, mi a hiba, hogy nem nagyon próbálkozik senki.

Alapvetően nem vagyok ronda. 160 cm, 50 kg, vékony derék, arányos test. Vállig érő barna haj, barna szemek. Jól öltözködök, figyelemfelkeltően, de nem a "tegyük ki, amink nincs" kategóriába tartozom.

Kedves vagyok, nem iszok, nem cigizek, nem is próbáltam még a cigit, és még nem voltam részeg. Ritkán járok buliba.

Kedves vagyok, mások szerint segítőkész, értelmes, aranyos, szeretek olvasni, és akik ismernek, azok tudják, hogy van pár elvont szokásom, de ezekről kevesen tudnak csak. Jó a humorom, legalábbis jókat szoktak röhögni egy-egy rögtönzött beszólásomon.

Ami rossz tulajdonság, hogy nagyon féltékeny tudok lenni, és makacs. Ha valamit nagyon akarok, kitartok mellette, és nem engedek. (lehet, hogy ez jó tulajdonság is lehet) Szétszórt vagyok, és elég rendetlen, de ezt is azok tudják, akik ismernek.

Mégse tetszem nagyon senkinek, aki nem 12-13 éves.

Mindig először a r*bancoskodó csajokat veszik észre, holott ők többségben buta libák. Miért jobban ők, mint a normálisabb lányok? Miért nem érdeklődnek irántam a fiúk, és csak a libákat istenítik? Valahogy ezt annyira nem bírja felfogni az agyam...


2013. febr. 6. 22:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tökéletes barátnő lennél :)
2013. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

akár küldhetsz is egy képet, de ez még nem garantálja hogy meg tom mondani mi a baj veled :P

f19

2013. febr. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!