Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mért gondoljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mért gondoljátok, hogy kép nélkül randira hívtok és én rögtön ugrani is fogok?

Figyelt kérdés
Nem egyszer fordult már elő, hogy randira hívtak olyan lányok, akik nem mutattak magukról képet, pedig én igen. Mért van ez? 25/f
2013. febr. 3. 03:13
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem lányok,hanem 50 éves pacákok.
2013. febr. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
gondolom rusnyának tartják magukat, valamit szégyellnek a kinézetükön, vagy fontosnak tartják azt, hogy ne a külsejük miatt kelljenek
2013. febr. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na jó, de a külsejük akkor is kiderül, ha belemegyek a randiba. Ennek így sok értelme nincs...


foley azért bízom benne, hogy az 50 éveseknek több eszük van. Randi előtt egy webkamerás beszélgetés minimum ott meg lebuknak.:)

2013. febr. 3. 03:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Ettől még nem a külsőt látod meg ELŐSZÖR.
2013. febr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom én nem gondolnám , én se mennék bele úgy ha nem látok képet a másikról
2013. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sosem webkameráztam randi előtt, de képet mindig cseréltünk, ha nem volt publikus.
2013. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Képcsere az jó, de mi van akkor ha nem saját magáról küld képet a másik? Akkor jó nagy csalódás van személyes találkozásnál.:/
2013. febr. 3. 11:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem erre találták ki a videóchatet. Skype telepíthető minden gépre, használjátok!
2013. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer volt olyan érzésem, hogy talán nem magáról küldte a képet. Gyakorlatilag azonnal találkozni akart.
2013. febr. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!