Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen hibákat ne kövessek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hibákat ne kövessek el rögtön az elején? Vagy mit csináljak, hogy teperjen?

Figyelt kérdés

bár már nem vagyok tinilány most nem tudom mi tévő legyek.

van egy srác aki az egyik ismerősöm ismerőse, közösségin kezdtünk el ismerkedni, 1hete mára már bejelölt, bókol stb olyan édes, nagyon vonzz, és tetszik nekem. Szerintem én is neki :)

ha ráérek azonnal azt lesem irt-e már, amikor nem elszomorodom, persze tudom dolga van meg minden de olyan izgi :D kajak izgulok hogy ha irt mit irt stb :)

nem szeretném az elején elhibázni, mit tegyek és mit ne? hogy teperjen és szóval értitek... :)

írta, hogy élőben is szeretne megismerni :) az jó jel, nem? :)


2012. nov. 24. 23:42
 1/6 A kérdező kommentje:

5hónapja ért véget a kapcsolatom, és hát végre túl vagyok rajta, ideje volt már.

és én nem tudom mi ez élőben nem ismerem a srácot, csak videot láttam róla és hallottam felőle, de egész nap Rajta kattog az agyam, várom, hogy írjon, rá gondolok, arra hogy vajon hogy csókol milyen a nézése stb. mi van velem? :D

2012. nov. 24. 23:45
 2/6 anonim ***** válasza:

Borzasztó rossz jel, biztos utál téged...

Jaj ne már. Maradj titokzatos az elején, ne fedd fel minden titkod, ne menj vele rögtön szobára és add önmagad. Kb. ennyi. Hajrá.

2012. nov. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, remélem nem lesz gáz az egész dologból mert be vagyok zsongva :)
2012. nov. 24. 23:48
 4/6 A kérdező kommentje:

az tiszta sor amit leirtál:)

de arra értettem, hogy pl ha ir a neten várjak-e pl a válasszal ne azonnal irjak stb. mivel nem szoktam neten ismerkedni nem tudom mi a ciki és mi a menő

2012. nov. 24. 23:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszeru, csak legy onmagad. De most komolyan, hs boldog vagy hogy irt es azonnal valaszolni akarsz tedd azt. Ha sz@r napod volt es nincs kedved irj kesobb.

A csajok tulbonyolitanak mindent)))

Legy termeszetes mutasd ki ha boldog vagy ha szomoru ha faradt...

2012. nov. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De cuki vagy :D Olyan vicces, emlékszem 4 éve én tettem ki kb tök hasonló kérdést, tök oda vissza voltam, hogy rajongok valakiért aki ráadásul szemet vetett rám és itt kérdtem megerősítést, mindenki biztatott és össze is jöttünk pár héten belül:) Azóta is vele vagyok, meg is keresem a kérdést, biztos vicces lesz visszaolvasni.

Neked meg sok sikert!

22L

2012. nov. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!