Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható ha a párom idegből...

Elfogadható ha a párom idegből szakit velem, aztán meg rögtön sajnálja?

Figyelt kérdés

Veszekedtünk és elkezdett kiabálni velem,hogy szakit,elege van,vége.Aztán nemsokkal később(kb. 10perc),már sajnálta,meg nem gondolta komolyan,én vagyok élete szerelme,csak nagyon ideges volt.

Sajnos ez idén már a második ilyen kirohanása volt(hogy ennyi volt),amúgy jó a kapcsolatunk,ritkán veszekszünk.(4éves kapcsolat)

Én nagyon megvagyok bántva,nem értem ha igazán szeret,hogy dobálózhat ilyen szavakkal.

Ti ezt elviselnétek?Én már nem tudom mit gondoljak,kivagyok,fel sem fogja ezzel mennyire megbánt.=(


2012. aug. 13. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaziból teljesen mindegy, hogy ki fogadná el és ki nem. Egy a lényeg: számodra elfogadható vagy sem. Mondd el neki az érzéseidet, kérd meg, hogy innentől figyeljen oda erre, mert neked ez fáj, ettől már bizonytalannak érzed magad a kapcsolatot illetően. Mondd meg neki, hogy az ilyen fenyegetéssel nehogy azt érje el, hogy te szakítasz, viszont te komolyan és végleg.

A végére azért leírom: nekem sem tetszene ez a viselkedés.

2012. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem ertek egyett azzal ,hogy vita heveben szakitassal dobalozzunk de sajnos sajat peldambol tudom mondani ,hogy nagyon szeretem a baratom meg is elkovetem ugyan ezt a hibat vele ha merges vagyok es utanna banom is rongton...ugy ,hogy biztosan szeret teged csak kerd meg ra hogy ne tegye mert neked rosszul esik.
2012. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A helyedben megbeszélném a barátommal, hogy ha ideges, akkor húzódjon félre és várja meg, amig lehiggad, de nem veszekedjen. Föként szakitással ne fenyegetözzön, mert a legközelebbi alkalommal komolyan veszed - ez ugyanis nem normális, vagy akar valamit, vagy nem.
2012. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szakításnak szerintem is súlya van, nem szabad meggondolatlanul dobálózni vele.
2012. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!