Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szomorú valaki amiatt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú valaki amiatt, hogy Valentin nap alkalmávall egyedűl üldögél otthon?

Figyelt kérdés
Én nem, csak kérdezem.
2013. febr. 14. 18:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Fura a helyzet, mert én reménytelenül szeretek egy amerikai fiút. Ugyanakkor az, hogy milyen nap van, nem változtat semmit, ez a nap ugyanolyan, mint a többi. Így is folyton rá gondolok, tehát az ünnep lényegtelen.
2013. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2013. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ki az a Valentin?
2013. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
pont letojom :D
2013. febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én találtam összegyűjtve néhány szingliknek való számot, azt most azokat hallgatom.

[link]

2013. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, mégis zavar. Talán mert még sosem volt senkim.
2013. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én pl nagyon is rosszul érzem magam. :(

van az a bizonyos lány aki évek óta a barátom, és hónapok óta szeretem, egész nap csak ő jár a fejemben, össze vagyok zavarodva állandóan ha rá gondolok de napról napra jobban, szinte már elviselhetetlenül hiányzik a jelenléte, mert alig találkozunk 2-3 alkalommal egy héten.

már vagy 10x eldöntöttem h bevallom neki, de mindig beparázok ha esély lenne rá. most valentin nap alkalmából akarom elmondani neki h mi a helyzet, de sajnos most koleszban van és csak cseten tudnám elmondani neki. több mint 1 órája figyelem Fb -ot h elérhető e, de amire annyi erőt veszek magamba h írjak neki, mindig eltűnik. :(

szóval igen, van aki most szomorú és ha így megy tovább belepusztulok :(

2013. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanolyan nap, mint a tobbi, pedig parom van es szeretem. De akkora kotelezo hulyesegnek tartom a V. napot. Idegesit, miert kell sanyargatni azokat akik egyedul vannak?

Az egesz csak azert lett kitalalva hogy b.uk a penzt hulyesegekre. Hat en azert se unneplem.

2013. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem a mai zsinórban a 20. egyedül töltött Valentin napom! Megmondom őszintén nem bánkódom! :D A szingli életmód király! 20/f
2013. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ki nem sz@rja le ezt a mondvacsinált üzletiesedett ál-ünnepet????
2013. febr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!