Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden tekintetben az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden tekintetben az első randira készülök, de nem szeretném elszúrni a dolgot. Tippek, tanácsok, sztorik?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva találkozok egy fiúval. Nekem nagyon tetszik a fiú, eddig még csak facebookon beszélgettünk, ez alapján úgy tűnik, sok dologban hasonló az ízlésünk, sok közös vonásunk van. Mivel nagyon tetszik a srác, nem szeretném elszúrni a dolgot. De nekem ez lesz az első randim, nem csak vele, hanem általánosságban is.

És bevallom, nagyon várom, de azért kicsit félek is, nehogy elszúrjam a dolgot.


Szóval tippeket, tanácsokat, esetleg saját első randis sztorikat várnék, lehetőleg kulturált válasz formájában! :)

A legfontosabb: hogy jelezhetném neki a randi során, hogy bejön nekem?


Egyébként szerintem tudja, ez olyan nyílt titoknak tűnik köztünk, de azért mégis szeretném jelezni neki, hogy tetszik nekem. Hogyan?

És ha szeretném, hogy megcsókoljon mondjuk a randi végén, mit tegyek? Hogy jelezzek neki?



2013. febr. 13. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Na nekem elég friss elsőrandis élményem van. Szombaton volt az első igazi randim életemben.


Hát nekem elég kellemetlen volt néha. Néha annyit dumáltunk, hogy egymás szavába vágtunk, majd jött a kínos csend, majd az időjárásról beszélgetés. :)

Ő hívott meg, ő fizette a kajámat, rendes volt, udvarias. Csók mondjuk nem volt nálunk.


Összességében jó volt vele lenni, jól éreztem magam.

2013. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

A csókos résztől tartok leginkább, mert egyrészt úgy tűnik, hogy nem szeretné elsietni a dolgokat, másrészt viszont voltak olyan utalgatások, amit akár másra is lehet érteni.. Szóval ki tudja.

Jaj, a kínos csend, ez is para egy kicsit. Bár azt hiszem van pár olyan téma, amiről tudunk beszélgetni, úgyhogy csak be kell dobni valamelyiket.


És keresett azóta a fiú vagy nem? Szerinted a randi után várjam, hogy keressen a fiú, vagy ha eltelik pár nap, kereshetem én is?

2013. febr. 13. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj ne is mondd a keresést.


Nagyon jó volt minden, elkísért engem a buszomig. Pedig az kerülő volt neki. Még le is késte az övét. Mondom neki nem baj? Azt mondja dehogyis, megvárom veled a tiéd. Felrakott a buszra engem, és úgy köszöntünk el, hogy megbeszéltük hogy mi lesz a következő alkalom programja. Még azt is, hogy majd kinek melyik nap lenne jó. Megkérdeztem hogy: akkor majd szólsz hogy mikor mennél ugye? Mire a válasz: persze majd hívlak! Aznap este írt mondjuk egy sms-t hogy jól érezte magát, na mondom nyeregben vagyok, de azóta sem hív.


Én tartom magam ahhoz hogy a férfinak kellene jelentkeznie.

2013. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát nem tudom, mit fogok tenni. Látszik, hogy egy komoly kapcsolaton van túl és az utóbbi időben nem sokat flörtölt, ismerkedett. Kétszer is felhozta a témát, hogy találkozhatnánk, megkérdezte, hogy én mit szólnék hozzá. Nyíltan megírtam neki, hogy szerintem jó lenne, én nagyon örülnék neki. Azt gondoltam ez elég egyértelmű és elhív valahová, de tévedtem. Viszont éreztem, hogy lenne kedve a találkához, úgyhogy 3.-ra én hoztam fel a témát és így beszéltük meg, hogy mikor találkozzunk. Ezek után viszont félek, hogyha én keresném őt a randi után, nyomulósnak tűnnék, pedig nem vagyok az. Remélem keresni fog majd ő.:)

2013. febr. 14. 06:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, az az igazi ha ő keres utána. De figyelj, ez még a jövő zenéje :) Először is add önmagad, és érezd jól magad. Mi mondjuk ismertük egymást régebbről, tudta hogy milyen vagyok, bár sokat nem beszélgettünk azelőtt, de külsőleg ismert engem. Én nem vittem túlzásba a sminket, nem vagyok egy nagy sminkelős, mondjuk ápolt voltam meg hasonlók, de úgy voltam vele, hogy ismert engem a hétköznapokról, minek mutassam magam másnak.


Egyébként nálunk is én kezdeményeztem. Én írtam neki egy ürüggyel, mire visszaírt hogy ha van kedvem beszélgethetnénk kicsit. De akkor csak egy kicsit összejöttünk beszélgetni, mint régi ismerősök. Azt mondta jól érezte magát, örül hogy találkoztunk. Majd nem keresett utána 1 hétig. Aztán megint én kerestem meg egy ürüggyel, de ezután már ő konkrétan rákérdezett, hogy "Szombaton mit csinálsz, egy találkozónak megint örülnék veled". És ez volt az első "igazibb" randink amit fentebb írtam.


De amúgy én sem vagyok kezdeményezős, sőt.

2013. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az oké, hogy adjam önmagam, legyek természetes stb. Ez természetes, nem akarom megjátszani, másnak mutatni magam, mint aki vagyok, idővel úgy is lehullana a lepel. :)

Köszönöm a választ!

2013. febr. 14. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!