Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérjem, hogy segítsen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérjem, hogy segítsen vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel randiztam párszor majd lefeküdtünk, de utána nem kerestük egymást. Most viszont szükségem lenne a segítségere, mert ő az egyetlen, aki tud segíteni. Szerintetek megkeressem? Tőle nem igényel túl nagy áldozatot, fordítva én speciel megtenném bár kicsit fura lenne az elején.
2013. febr. 12. 16:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
oks, de a saját bőröd viszed a vásárra mások véleménye alapján, a következményeket pedig neked kell majd viselned, legyen az pozitív vagy negatív
2013. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szeretem látni a százalékokat, ettől függetlenül mindig azt csinálom amit akarok :P am írtam és segít :D
2013. febr. 12. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!