Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérlek titeket, valaki segítse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek titeket, valaki segítsen. :c /? /

Figyelt kérdés
Szóval, van egy lány, egy városban lakunk ,de nagyon ritkán találkozunk(akkor is max. csak 5 másodpercre látjuk egymást), de úgy érzem szerelmes lettem.Nem tudom, hogy ezt vele hogyan tudathatnám. Facebookon nem írok ilyet, mert hát milyen gyík lehet az aki csak ott mer egy lányhoz közeledni.Ebben kéne valami segítség. Nem tudom, hogy ezt hogy mondhatom el neki.
2012. nov. 3. 12:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem is kell mindjárt szerelmet vallani neki, de attól még neten beszélgethetnétek és egy idő után elhívhatnád valahová, a többi pedig jön magától!:)
2012. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Pontosan, ne azzal indítsd, hogy te szerelmes vagy belé, mert rögtön elijeszted. :)

Beszélgessetek, ha csak interneten keresztül is, és elhívhatod utána, hogy találkozzatok személyesen is. Ha a leányzónak nem vagy szimpatikus, az úgy is hamar kiderül, ha pedig nem vagy számára közömbös, akkor úgy is jönnek majd a dolgok. (:

2012. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, de sajnos az is elég hülyén veszi ki magát, hogy valójában még nem is beszéltünk és egyszer csak ráírok mondjuk Facebookon.
2012. nov. 3. 12:56
 4/22 anonim ***** válasza:
pedig megírhatod neki, hogy szoktad gyakran látni de ott nincs alkalmatok beszélni, de szeretnél róla többet tudni. kb ennyi elég is ha ő is akar bármit akkor válaszol ha nem válaszol vagy elküld /amit nem fog, max nem ír/ akkor már egyértelmű. egy próbát megér ha úgysincs még lehetőséged beszélni vele
2012. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan irj rá és kérdezd meg hogy nincs-e kedve találkozni veled mert szivesen megismernéd. Nincs ebben semmi annó amikor nem volt még facebook akkor nagyon ment az a dolog hogy egy ismerős megadta a számod és felhivott valaki hogy az xy haverja vagyok tudod láttuk egymást ekkor vagy akkor nincs kedved találkozni?

Azt tényéleg nem kell még tudnia hogy bele estél.

2012. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Látásból ismeritek egymást?Köszönő viszonyban vagytok?

Pl. így nyithatsz fb-n..

Szia,lehet hülyének fogsz nézni,de a látványod elvette az összes bátorságom és nem mertelek leszólítani/köszönni.

VAGY

Szia,nem ismerjük még annyira egymást,szívesen változtatnék ezen,,mit gondolsz?

;)

2012. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Kezdetben mikor látod, köszönj neki. Utána meg egyáltalán nem ciki ráírni, hiszen máshogy nem nagyon ismerhetnéd meg, hisz te mondtad, hogy alig látod, akkor is csak rövid időre. Kérdezd meg tőle, melyik suliba jár, stb. Beszélgess vele nyugodtan, szerintem.
2012. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én erre valahogyan képtelen vagyok.Egész nap volt rá alkalmam, hogy ráírjak, de valahogy nekem ez nem megy, talán azért mert félek,attól hogy netán elutasít.:(
2012. nov. 3. 17:27
 9/22 anonim ***** válasza:
Jó, de gondolj bele. Ha megpróbálod, lehet belőle valami. De ha meg sem próbálod, akkor aztán végképp nem lehet belőle semmi.
2012. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én is egész nap ezen gondolkoztam, de mikor ráveszem magam ,hogy na most már tényleg írok neki, akkor átsuhan a gondolat az agyamon, hogy mi lesz, ha elküld a francba, vagy vissza sem ír, merthogy azt sem tudja ki vagyok.:(
2012. nov. 3. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!